головна » статті

Дзвоник покликав до Країни знань

05.09.2013

Скінчилося тепле літечко і настала довгоочікувана мить зустрічі у дворі рідної школи на святі першого дзвоника, з якого починається дорога в майбутнє для кожного. За доброю традицією в Новопетрівській школі початок нового навчального року зустрічали як велике і радісне свято у захоплюючій Країні знань. Хтось цього року стане лише першовідкривачем, а для когось – це ще один рік продовження пошуків і відкриттів, а ті, хто вже встиг накопичити великий досвід, знання, і вміння, зробили останній першовересневий крок у клас…

На святі були присутні бажані гості – голова Бердянської державної районної адміністрації В.П.Чепурний, заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Запо-різької обладміністрації В.І.За-харчук, Новопетрівський сіль-ський голова В.І.Смага, помічник народного депутата О.С. Пономарьова А.Д.Токарєва, заступник директора агрофірми “Росія” О.М.Воронін, заві-дуюча дитячим садком Н.Г.Тка-ченко, вчителі-пенсіонери.

З початком нового нав-чального року і святом знань всіх присутніх від щирого серця привітала господарка школи директор Т.Р.Ковбаса і побажала, щоб цей навчальний рік був таким же щедрим на нагороди для кожного учня в опануванні наук, які будуть вивчатися. Вона розповіла про зміни, які відбулися протягом літа, представила нових вчителів.

Кожне свято має свої особливості, але цьогорічне запам’ятається надовго, бо сьогодні школа отримала один з найголовніших подарунків, такий необхідний і довгоочікуваний шкільний автобус, без якого було дуже важко обходитись учням і дітям великого села Новопетрівка, 39 учням і 21 дитині із сусідньої Старопетрівки, які добиралися кожного дня у Новопетрів-ську школу і у дитячий са-
док, і, звісно, батькам. Подарунок із щирими побажаннями здоров’я  і натхнення в нав-чанні представив голова Бердянської райдержадміністрації В.П.Чепурний. Він, звертаючись до молодого поко-ління, золотого фонду Бердянського району, на яке покладає велику надію, закликав мати якісні знання, щоб згодом отримати хорошу роботу, замінивши нинішніх вчителів, лікарів, держслужбовців, сільгоспвиробників, щоб ними пишалася наша держава.

Розповідаючи про подарунок, він сказав, що ще в липні до Новопетрівки приїжджав голова Запорізької облдерж-адміністрації О.М.Пеклушенко, який був вражений темпами розвитку села, успіхами трудівників, і тоді йому стало відомо, що новопетрівцям (до речі, єдина громада у Бердянському районі, де не було шкільного автобуса) дуже не вистачає транспорту для підвезення дітей до школи і дитячого садочка. Завдяки наполегливості сільського голови, директора школи, директора дитячого закладу і голови райдержадміністрації уже в серпні на шкільному подвір’ї з’явився новісінький автобус, який тепер буде використовуватись і для підвезення дітей, і для поїздок на олімпіади і конкурси, на спортивні змагання.

До речі, надійшов перший транш від ООО «Вінд Пауер» у сумі 400 тис. грн. на встановлення у школі енергозберігаючих вікон.

Від голови Запорізької обл-адміністрації привітав заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Запорізької обладміністрації В.І.Захарчук, який разом з В.П.Чепурним перерізав червону стрічку на головному подарунку, який, як він вважає, буде сприяти отриманню якісних знань, адже в області і так знають про освітянську галузь Бердянського району як одного із лідерів у навчанні і вихованні дітей, а Новопетрівська школа стабільно входить у першу трійку найбільш успішних навчальних закладів, де працює висококваліфікований педагогічний колектив, а діти постійно беруть участь в ра-йонних, обласних конкурсах захисту науково-дослідних робіт МАН, предметних олімпіадах, проекті “Відкритий світ”, активно впроваджують інформаційно-комунікаційні технології.

На шкільній лінійці були також вручені цінні подарунки і почесні грамоти від голови облдержадміністрації за особистий вагомий внесок у розвиток освітницької галузі району, активну трудову діяльність, досягнення високих результатів у роботі ветеранам педагогічної праці М.В.Ткаченко і В.П.Корчизі, голові Новопетрівської сільської ради В.І.Смазі, працівникам школи А.К.Мухамедкалієву, В.В.Захарченко, О.М.Стельмаченко, музичному керівнику дитячого закладу Т.М.Макаренко, директору Новопетрівського будинку дитячої та наукової творчості О.Г.Смазі.

За ініціативою народного депутата України О.С.Пономарьова почав працювати новий соціальний проект “Шкільна бібліотека”, за яким кожна бібліотека буде поповнена новими цікавими книжками, які допомагає збирати відомий український письменник В.Нестайко. Перші книжки і подарунки передала школі помічник народного депутата А.Д.Токарєва.

Ще за однією доброю традицією разом із ключем до Країни знань старшокласники вручили дітлахам, які вперше прийшли до школи, їх перший підручник, за допомогою якого вони будуть оволодівати знаннями, – Буквар, і м’яч, щоб цікаво було проводити час на перервах і підтримувати спортивну форму.

Нарешті після багатьох добрих побажань і напутніх слів, квітів вчителям і гостям свята пролунав, сповістивши про наступний новий навчальний рік, такий довгоочікуваний перший дзвоник, і випускники разом із першою вчителькою провели першачків до їх нав-чального класу.

За тими дверима чекає велика Країна знань. Хочеться вірити, що цей рік буде щедрим на перемоги і гарні оцінки і легким у подоланні шляху до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Яскравої та успішної вам подорожі!

Олена Прокопенко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама