головна » статті

Євдокію Антоненко поздоровили з ювілеєм

26.03.2020

Минулого тижня голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик та помічник народного депутата О.С. Пономарьова Алла Токарєва, представники громадськості та освітяни Миколаївки  поздоровили з 95-річчям ветерана освітянської ниви Євдокію Леонтіївну Антоненко.

Педагог з 40-річним стажем, Євдокія Леонтіївна народилася в  с. Новоспасівці (Осипенко), після закінчення інституту  за направленням  працювала в сільських школах Розівського району, а з 1953 і до 1983 року, тобто більшу частину трудової біографії –  в школах Бердянщини,  у селі Миколаївка.

За браком кадрів у  повоєнні роки доводилося викладати учням по чотири, а іноді навіть по сім предметів шкільної програми. І учні успішно «виходили в люди», продовжували навчання у вишах та технікумах.

Після виходу на пенсію продовжила роботу в колгоспі «Україна» метеорологом та диспетчером. Виховала дочку, має онука та правнука.

Брала активну участь у громадській роботі, неодноразово обиралася депутатом сільської ради.

Сумлінна освітянська праця, активна громадянська позиція Євдокії Леонтіївни неодноразово відзначалася грамотами, преміями, ювілейними медалями.

Голова районної ради та депутат Алла Токарєва побажали  ювілярові здоров’я, оптимізму на багато років. Щасти Вам, Євдокіє Леонтіївно!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама