головна » статті

фестиваль-конкурс. Відроджуючи українську пісню

15.04.2016

У шостому Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі “Соловейко України” Дар’я Гречанюк здобула третю премію та отримала диплом та статуетку від Леоніда Кучми. 

 

Засновником фестивалю-конкурсу “Соловейко України” є благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна” спільно з Миргородською міською радою та народним артистом України Маряном Гаденком. Відбулося дійство
29-31 березня у місті Миргороді Полтавської області.

Цьогоріч організатори отримали рекордну кількість заявок на участь у конкурсі - 274 заявки з 20 областей України. Згідно з результатами попереднього прослуховування та перевірки поданих заявок до фіналу було допущено 74 юних таланти.

Запорізьку область на конкурсі представляли двоє учасників, одним із яких була Дар’я Гречанюк – вихованка зразкового вокального колективу “Овація” на чолі з Дворніковою Світланою Федорівною.

Також учасники творчого змагання мали змогу взяти участь у майстер-класах з вокалу, хореографії, сценічного мистецтва та артистичності.  Окрім того, фестиваль мав патріотичну спрямованість, популяризуючи та відроджуючи українську пісню.

За три дні фестивалю конкурсанти встигли не тільки позмагатися, а й взяти участь у хореографічному майстер-класі професора Київського університету ім. Б. Грінченка, народного артиста України Григорія
Чапкіса, майстер-класі актора Національного академічного драматичного театру
ім. І. Франка, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Петра Панчука. За цей час юні таланти поспілкувалися з ровесниками, придбали нових друзів, відвідали цікаві екскурсії, які познайомили їх з історією Миргорода.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама