головна » статті

Фестиваль. «Кльового кльову-2014!»

26.06.2014

У рамках популяризації зеленого туризму серед мешканців та гостей Бердянщини
14 червня 2014 року на березі мальовничого ставка, який розташований на території Карло-Марксівської сільської ради, відбувся районний риболовний фестиваль «Кльового кльову – 2014!». Цей захід проводиться вже третій рік поспіль і має шанс стати традиційним.

Участь у фестивалі взяли представники семи місцевих рад. Це, зокрема, команди Андріївської селищної ради, Андрівської, Берестівської, Карло-Марксівської, Луначарської, Новотроїцької та Червонопільської сільських рад.

Головні змагання цього дня відбулися між командами рибалок, які демонстрували свою рибальську вдачу з 6 години ранку до 11 години дня. Після завершення вилову риби було проведено її зважування.

Отже, переможцями змагань з загальним результатом 2,7 кг виловленої риби став сімейний дует із Карло-Марксів-ської сільської ради Віталій та Олексій Давиденки.  Друге місце посіла команда Луначарської сільської ради у складі Сергія Колодяжного та Єгора Онищенка. Їх улов склав 1,580 кг риби. З загальним результатом у 0,45 кг виловленої ри-би команда Новотроїцької сіль-ської ради у складі Сергія Корнійчука та Віталія Шатухи зайняла третє місце у змаганні рибалок.

Голова районної державної адміністрації Юрій Погорелий та голова районної ради
Станіслав Фролов нагородили переможців та призерів змагань грамотами і призами.

Та не лише рибалки отримали задоволення цього дня. Представники усіх команд-учасниць не тільки вболівали за конкурсантів, а й мали змогу продемонструвати свої таланти, навички та фантазію під час конкурсу на кращу страву, приготовлену на природі.

Дуже важко було членам журі (після куштування всіх страв!) визначити переможців у цьому конкурсі, адже кожна страва заслуговувала найвищої оцінки – «Смако-та». Тому було вирішено
визнати переможцями всіх учасників конкурсу і кожна команда  отримала призи
від народного депутата України Олександра Пономарьова.

А традиційною рибною юшкою, звареною в казані на вогнищі, всіх учасників фестивалю частували гостинні господарі – мешканці села Карла Маркса.

Цього дня безліч приємних вражень та емоцій отримали як учасники конкурсів фестивалю, так і його гості. І всі вони продемонстрували основні принципи зеленого туризму. Адже важливо не просто відпочити на природі, а й отримати яскраві враження, набути цікавих навичок, пізнати традиції та зберегти навколишнє середовище неушкодженим для наступних поколінь.

Організаційний відділ Бердянської РДА

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама