головна » статті

Фотофакт. В пам’ять про Кобзаря

16.05.2014

Протягом 2013-2014 років міським відділом освіти проводився культурно-мистецький проект “Мій Шевченко”, який був приурочений до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. Підведення підсумків та нагородження переможців відбулося 14 травня у міському Палаці культури, якому, що символічно, у квітні було присвоєно ім’я Т.Г. Шевченка.

У проекті взяли участь всі навчальні заклади нашого міста, які могли реалізувати себе у кількох номінаціях: конкурс логотипів, театральне мистецтво, мовно-літературні конкурси, конкурс патріотичної пісні. Переможців та учасників вітали представники міськвиконкому, начальник міськво Наталя Кондратюк та інші.

Церемонія нагородження супроводжувалась яскравою та незабутньою концертною програмою. Виступи танцювальних колективів “МарЛен” та “Сонечко”, народної академічної хорової капели “Промінь” та вокального ансамблю “Полум’я” надихали на патріотичний настрій та любов до нашої країни, до видатної постаті одного з талановитіших геніїв нашої землі Тараса Шевченка.

Перед концертом творчі доробки та здібності у вишиванні всі навчальні заклади міста продемонстрували у виставці “Україна вишивана”.  

Однією з особливостей заходу стала презентація вишитого руками учнів та батьків, педагогів 19 навчальних закладів Бердянська Рушника пам’яті Кобзареві. Його довжина 9 метрів 30 сантиметрів. Учасники заходу висловили думку, що це своєрідний оберіг нашого українського міста. Звичайно, що його не буде сховано. За словами начальника міськво Наталі Кондратюк, рушник буде зберігатися у відділі освіти. Його можна використовувати для оздоби найбільш важливих міських освітніх заходів, а також демонструвати цей витвір народного мистецтва по школах міста.

Артем Биков

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама