головна » статті

Фотофакт. Свято весни, краси та любові

11.03.2016

Напередодні Міжнародного жіночого дня в залі засідань Бердянської районної адміністрації прекрасну половину людства вітали з наступаючим святом.

Юлія Тисленко

На адресу жінок звучали пісні, вірші і веселий гумор у виконанні талановитих творчих колективів та вокалістів Бердянського району, що підготували чудовий концерт.

Зі святом весни, краси та любові жінок привітали голова Бердянської районної адміністрації Роман Молодецький, заступник голови районної ради Микола Закоморний,   були зачитані вітальні телеграми від народного депутата України Олександра Пономарьова та його помічника Юрія Люцканова. Прекрасній половині людства адресувалися найтепліші побажання та слова вдячності за повсякденну працю, вміння бути чуйними та ніжними навіть у важкі часи.

Кращі трудівниці району були відмічені почесними грамотами та отримали в подарунок квіти. Так, депутат Бердянської районної ради, голова громадської організації “Андріївський добробут” Світлана Чуб за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району була нагороджена Почесною грамотою Запорізької облдержадміністрації. Почесні грамоти Бердянської ра-йонної адміністрації отримали директор центральної районної бібліотеки Валентина Леоненко, директор Луначарського сільського Будинку культури Оксана Кутова, вчитель початкових класів Новопетрівської ЗОШ Ніна Дейнега, голова Луначарської сільської ради Ксенія Божкова та багато інших представниць прекрасної статі.  

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама