головна » статті

футбол у Бердянському районі

06.10.2016

Справжнє спортивне свято відбулося в с. Трояни в суботу,
1 жовтня. Окрім того, що троянівці святкували день села, саме тут були  підведені підсумки головного футбольного турніру року в Бердянському районі та був проведений традиційний розіграш Кубка закриття сезону.

Юлія Тисленко

 Минулого тижня завер- шилися ігри на першість Бердянського ра-йону з футболу. Протягом чотирьох місяців футбольні клуби району боролися за звання переможця. До фінішу дійшли сім команд з дев’яти: в процесі змагань ФК „Нововасилівка” та ФК „Дмитрівка” зійшли з дистанції.

Весь час безумовним лідером турніру була команда ФК „Трояни” (на фото внизу). Провівши 16 ігор, талановиті хлопці на чолі з молодим тренером Анатолієм Вєнцевим (на фото вгорі) не потерпіли жодної поразки і вибороли кубок переможця. Срібний призер змагань  – ФК „Новопетрівка”, бронзовий – ФК „Осипенко”. В обох команд однакова кількість очок (32), але різниця в три м’ячі між забитими і пропущеними голами – на користь новопетрівчан.

– У змаганнях за звання чемпіона Бердянського ра-йону ФК „Трояни” взяв участь уперше за останні вісім років, – розповідає тренер футбольного клубу Анатолій Вєнцев, – до того в нас просто не було команди. Все почалося з моменту, коли новим головою Андровської сільради було обрано Мусліма Магомедова. Вболіваючи за молодь села, поважаючи такий вид спорту, як футбол, будучи сам його завзятим шанувальником, він сприяв створенню та фінансуванню нашої команди. Це й спортивна форма, й ворота, сітки тощо

Дещо допомагають і меценати. Команда вдячна фермерам Руслану Дакову, Анатолію Вєнцеву, Василю Чердаклієву, Дмитру Паламарчуку та багатьом іншим.

А команда в свою чергу, маючи таку підтримку, талановитого тренера та велике бажання грати і вигравати, самотужки облаштувала собі стадіон – залучали до роботи не лише трактор і дрібний інвентар, а навіть каток для утрамбування поля, розпочала тренування.

Є в клубі і перспективна молодь: юні футболісти 10-14 років після занять залюбки біжать тренуватися. Вже брали участь у змаганнях місцевого масштабу і навіть перемагали – підростає гідна зміна старшому поколінню футболістів.

Кращим результатом такої уваги до ФК „Трояни” стали безумовна перемога в ра-йонній першості і чемпіонський титул. До речі, окрім традиційного кубка, переможці отримали цільові гроші для закупівлі спеціалізованої машини для нанесення розмітки на спортивне поле.

Боротьбу за Кубок за-
               криття сезону вели сім районних команд. У розіграші «Новопетрівка» перемогла «Берестове» з рахунком 3:1, «Успенівка» перемогла  «Розу» (3:0), а «Осипенко» поступилося «Софіївці» (0:1).

 Пройшовши упевнено всю дистанцію, у фінальному матчі зустрілися команди „Софіївка” і „Успенівка”, де перша стала переможницею.  Суперників вони здолали з рахунком 1:0.

Команда-переможець отримала Кубок від народного депутата України Олександра Пономарьова.

Усіх винуватців великого футбольного свята в Троянах вітали помічники О. Пономарьова Алла Токарєва та Юрій Люцканов (на фото вгорі справа), голова Андрівської сільради Муслім Магомедов.  Футболісти в свою чергу дякують суддівській бригаді з м. Бердянська — Д. Іваніну, П. Юрченку, В. Ісаєву, оргкомітету, голові Андрівської сільради Мусліму  Магомедову та всім вболівальникам за організацію та щиру підтримку.

Командам-переможцям  були вручені кубки і медалі, найкращі бомбардири нагороджені грамотою голови Бердянської райдержадмі-ністрації.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама