головна » статті

Футбол. Переможний фінал першого кола

21.07.2016

17 липня відбувся  перенесений матч між «Луначарським» та «Перемогою»(Успенівка/Андріївка), який завершив перше коло чемпіонату Бердянського району з футболу. За підсумками  9 турів першими йдуть «Трояни».

Ігор Малієнко

В той час, як усі команди чемпіонату мали тижневу відпустку, «Луначарське» та «Перемога» повинні були грати перенесений матч, який би поставив жирну крапку на першому колі районних змагань. Шалена спека не сприяла проведенню футбольного матчу, тому гравці обох команд почали зовсім не бадьоро.

За перші 13 хвилин було завдано 0 ударів по воротах. Усе перевернув гол гостей. На 14-й хвилині вони повели у рахунку: Денис Хмарній вийшов сам на сам з голкіпером, довго вицілював, та все ж завдав точного удару. 0:1. Через десять хвилин після помилки голкіпера господарів Андрій Сурдов провів ще один гол «Перемоги». «Луначарське» огризалося за рахунок стандартів. Серія кутових на межі третьої та четвертої десятихвилинок дивідендів господарям не принесла, але голкіперу нерви добряче попсувала. Ближче до перерви гравці обох команд набігались і гра вирівнялась.

Початок другого тайму був за господарями. Вони намагалися організувати толкову атаку, тримали м’яч у себе й активно пресингували в центрі поля. Така гра вже ближче до кінця матчу дала певні результати: «Перемога» все глибше сідала в оборону, а «Луначарське» створювало напівмоменти, й на 79-й хвилині Сергій Гончаров  красивим ударом з-за меж карного майданчика пробив Ігоря Логвиненка, який проводив свій черговий прекрасний матч. 1:2.

Такий хід подій не міг не призвести до господарського штурму вже наприкінці матчу. «Луначарське» мало ще дві чудові нагоди, але м’яч більше не опинився у воротах «Перемоги», яка виграє вже вдруге поспіль.

За підсумками першого кола турнірну таблицю очолює команда з Троян, яку активно переслідують «Новопетрівка», «Осипенко» й «Дмитрівка», а замикають «Берестове» та «Луначарське». Нагадаємо, що друге коло розпочнеться уже цього тижня, а змагання проходять за системою ліги, де кожна команда має зіграти з кожною двічі – вдома та на виїзді.

Ducky 09 авг 2016 в 21:59 # Ответить