головна » статті

Галину Шишкіну відзначили медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста»

04.07.2019

Нещодавно свій ювілейний день народження відзначила директор відокремленого структурного підрозділу “Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету”, Заслужений працівник освіти України Галина Валентинівна Шишкіна.

Вона очолює коледж з 2002 року.

За багаторічну плідну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу і переробної галузі країни та з нагоди ювілейного дня народження Галину Валентинівну відзначено медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста».

Вручити цю нагороду директору коледжу на ранкову нараду до вузу прийшли помічник народного депутата України О.С. Пономарьова, депутат міської ради Володимир Безверхий, заступник міського голови Юлія Дойнова та секретар міської ради Олексій Холод.

Гості подякували Галині Валентинівні за її високий професіоналізм, активну громадянську позицію. Та від імені усіх мешканців нашого міста побажали здоров'я, наснаги, талановитих студентів та творчих здобутків.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама