головна » статті

Голова Запорізької ОДА доповів Президенту про соціально-економічну ситуацію в регіоні

15.08.2013

Президент України Віктор Янукович обговорив з головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Пеклушенком питання соціально-економічної ситуації в регіоні. Про це керівник Запорізької ОДА повідомив після зустрічі з Главою держави у Криму.

“Президент дав відповідні доручення, у яких 90 відсотків роботи лягає на плечі нашої запорізької влади, але без тих 10 відсотків, які я сьогодні отримав у ви-гляді підтримки Президента, вони не зможуть бути реа-лізовані”, - сказав Олександр Пеклушенко.

За його словами, під час зустрічі йшлося, зокрема, про стан справ у металургії та машинобудуванні.

Голова Запорізької ОДА передав Президенту подяку від колективу ПАТ “АвтоЗАЗ” за підписання закону щодо утилізаційного збору.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено розвитку сільського господарства в регіоні. На переконання Президента, Запорізька область має повернути лідерські позиції у виробництві овочів і фруктів.

Віктор Янукович також поцікавився питанням розвитку курортів Приазов’я та заповідника “Хортиця”.

“Сподіваюсь, що мої земляки, відчуваючи цю підтримку Президента, додадуть у роботі”, - сказав Олександр Пеклушенко. Він також висловив переконання, що “головне завдання Глави держави - зростання пенсій і зарплат - буде виконане”.

За матеріалами прес-служби Президента України

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама