головна » останні новини

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області інформує. Від запорізьких платників – понад 3,1 мільярда гривень до бюджетів

13.06.2013

За п’ять місяців поточного року до Державного бюджету платники податків і зборів Запорізького регіону (крім показників СДПІ по роботі з ВПП у м. Запоріжжі) перерахували майже 1 мільярд 900 мільйонів гривень. Як зазначила начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька, у регіоні забезпечено виконання планових показників з надходжень до Державного і місцевих бюджетів з основних податків і зборів.

Так, за січень-травень 2013 року сплачено 255 мільйонів гривень податку на прибуток, виконання індикативного показника доходів становить 106,4 відсотка. До Держбюджету надійшов понад 31 мільйон гривень збору за спеціальне водокористування (110 відсотків від планових показників), 21,2 мільйона гривень плати за користування надрами (167 відсотків), 3,6 мільйона гривень акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, що у 2,3 раза більше індикативного показника доходів Державного бюджету.

До місцевих бюджетів у січні-травні 2013 року сплачено понад 1 мільярд 214 мільйонів гривень, що на 6 відсотків більше планових надходжень і на 93 мільйони гривень, або на 8,3 відсотка перевищує минулорічні надходження.

– Вагомими є надходження від суб’єктів малого і середньо-го підприємництва від сплати єдиного податку – з початку року вони забезпечили понад 97 мільйонів гривень, що майже на 20 відсотків більше від планових показників. Порівняно з січнем-травнем минулого року платежі зросли практично на 40 мільйонів гривень, або більш ніж на 6 відсотків. Це означає, що спрощена система оподаткування, яка була реформована минулого року, сьогодні успішно працює для розвитку малих під-приємств і приватних підпри-ємців. Міндоходів й надалі до-тримуватиметься принципів поміркованого оподаткування для всіх суб’єктів господарювання поряд зі спрощенням процедур отримання адміністративних послуг, а також підвищенням якості податкового та митного сервісу, – за-значила Людмила Балацька.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама