головна » статті

ГУ ДСНС України інформує. Місячник запобігання загибелі та травмування людей на пожежах

16.08.2013

Для того, щоб попередити виникнення масштабних пожеж, з 1 серпня стартував місячник запо-бігання загибелі та травмування людей на пожежах. Рятувальники склали план різноманітних заходів, спрямованих на зменшення виникнення пожеж. Серед них ігрові конкурсні програми, конкурс малюнків у дитячих оздоровчих таборах і центрах, зустрічі з трудовими колективами, громадськими організаціями, з жителями населених пунктів та інше.

Щодня в Україні трапляються сотні пожеж. Найчастіше в жахливих наслідках пригод винні самі люди, які нехтують елементарними правилами безпеки. Змалку діти отримують знання та ще протягом декількох років, поки навча-
ються у закладах освіти. Інша категорія отримує навички за допомогою друкованих та електронних ЗМІ. Крім цього, на свідомість людей впливають соціальна реклама та різні акції, спрямовані на безпеку життєдіяльності.

Так, з початку 2013 року на території Запорізької області виникло 1792 пожежі, що на 3% більше, ніж у 2012  році, під час яких загинуло 66 людей, з них одна дитина. Травмовано 36 осіб, з них одна дитина. Бійці ДСНС області врятували 46 людей, з них 4 дитини.

  9 серпня рятувальники провели акцію «Знати, щоб передбачити. Передбачити, щоб діяти» в торговельному закладі «Амстор». Цей заклад вибрали не випадково, тому що це об’єкт з масовим перебуванням людей. У ході акції поза увагою рятувальників не залишився ніхто. Співробітники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інструктажі з відвідувачами та роздали інформаційні листівки, пам’ятки. Рятувальники нагадали про небезпеку, яка чекає на тих, хто нехтує правилами.

Всього під час заходу співробітники Бердянського МРУ ГУ ДСНС проінструктували близько 500 громадян.

Рятувальники вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася з пожежами та загибеллю людей на них. Незважаючи на всі вжиті заходи, найбільша кількість пожеж трапляється в житловому секторі і дорівнює 75,9% від загальної кількості. 

За інформацією А. Кривунь, Бердянське МРУ ГУ ДСНС в Запорізькій області

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама