головна » статті

Губернатор особисто представив нового керівника Бердянської РДА

20.02.2020

Офіційно представити громаді і привітати на посаді голови Бердянської районної державної адміністрації нову очільницю Ірину Півень приїхав особисто губернатор Запорізької області Віталій Туринок.

Знайомство з бердянською спільнотою – а на зустріч прийшли депутати райради, голови фермерських господарств, сільгосппідприємств району, селищний, сільські голови, керівники державних установ – відбулося у вівторок, 18 лютого.

Вітаючи новопризначену голову БРДА, губернатор Запорізької області наголосив на тому, що Ірина Півень – досвідчений фахівець, практик, і висловив надію, що вона порозуміється з колегами.

– Той, хто хоче розвиватися, – зазначив Віталій Туринок, – знаходить спільну мову, а хто не хоче – шукає причини. 

 У свою чергу Ірина Григорівна закликала фахівців Бердянської районної адміністрації, депутатський корпус, сільських голів, керівників ОТГ, сільгосппідприємств і фермерських господарств працювати як згуртований колектив однодумців.– Я приступила до виконання обов’язків, – наголосила Ірина Півень, – і це означає,

 що ми стали єдиним цілим. Землю прославляють не лише події, але і люди. Тому я закликаю надалі працювати єдиним дружним колективом однодумців. 

Ірина Григорівна пріоритетним завданням у своїй роботі назвала завершення реформи децентралізації, серед проблемних питань окреслила стан доріг «усіх значень» – районного, обласного, державного, а також розвиток інфраструктурних проектів, залучення інвестицій і розвиток туристичної галузі в районі, співпрацю з військовими  Збройних Сил України.

Після урочистих привітань присутні мали змогу поставити наболілі запитання очільникам області і району. В пріоритеті проблем – ремонт доріг, які руйнують перевантажені зерновози. 

Губернатор зазначив, що заєпро цю проблему, але для її вирішення необхідна підтримка центральних органів влади.

Окрім розбитих доріг,  незадовільного стану медицини і стихійних звалищ, людей, хвилює проблема об’єднання

 жителів Андріївки, Дмитрівки і Долинського в одну чи у різні громади. З цього приводу думки у мешканців і керівників різняться. 

Будь-яких обіцянок губернатор не давав. А способи для вирішення існуючих проблем, за його словами, повинні обговорювати фахівці як обладміністрації, так і БРДА. 

Зазначимо, раніше Ірина Півень зустрілася з трудовим колективом районної державної адміністрації та виконавчим апаратом районної ради. Познайомилася з колективом, окреслила пріоритетні завдання в роботі, серед яких продовження реформи децентралізації, реалізація реформи в галузях охорони здоров’я та освіти, залучення інвестицій, налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування, а також - робити все можливе для подальшого розвитку та процвітання Бердянського району.

Останні десять років Ірина Григорівна працювала заступником голови Пологівської районної державної адміністрації.

Юлія ТИСЛЕНКО

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама