головна » статті

І ось вже дзвоник кличе на урок…

03.09.2013

Немов одна швидкоплинна мить промайнуло літо, і ось вже перший дзвоник покликав школярів на урок. У Бердянському районі 19 шкіл привітно відчинили двері для спраглих до знань учнів. Свято 1 вересня, що цьогоріч випало на по-осінньому прохолодний недільний ранок, пройшло в усіх навчальних закладах Бердянщини. Ми ж зустріли його разом із учнями Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.  

Веселі учні, радісні вчителі, святково прикрашене шкільне подвір’я, урочиста музика, море квітів – усього було вдосталь у День знань у Старопетрівці.

За давнім українським звичаєм, першим у своїй оселі гостей вітав господар, тож з початком нового навчального року дітей та їх батьків, учителів поздоровив директор школи Яків Іванович Клюшник. Він закликав школярів гарно вчитися, проявляти себе у творчих та наукових конкурсах, допомагати вчителям і завжди залишатися добрими людьми.

Багато теплих слів пролунало у цей день від гостей свята, яких зібралося чимало. Разом з добрими побажаннями вони підготували для школи та її вихованців подарунки: головний інженер агрофірми «Росія» Василь Федорович Бубнов вручив грошову премію на розвиток бібліотеки; народний депутат України Олександр Сергійович Пономарьов – книги з творами зарубіжних класиків, які передав його помічник Юрій Дмитрович Люцканов, а солодощами усіх школярів пригостив депутат облради Вадим Геннадійович Кузнєцов. Депутати районної ради Микола Іванович Стовбун та обласної ради Станіслав Вікторович Лимарчук від Партії регіонів вручили першокласникам шкільне приладдя.

Окрім того, піклуючись про здоров’я селян, вони передали Старопетрівському ФАПу глюкометри. Заступник голови Бердянської районної ради Жанна Олександрівна Васильчик поділилася з присутніми чудовою новиною – тепер найменші учні будуть навчатися у класі з капітально відремонтованими стелею та коридором.

У храмі Георгія Побідоносця, який знаходиться зовсім поруч зі школою, отець В’ячеслав здійснив молебен за здоров’я та успішне навчання дітей.

Задзвенів шкільний дзвоник… Одинадцятеро першачків, яких міцно тримали за руки випускники, разом зі своєю вчителькою Зіною Анд-ріївною Волошкіною несміливо, але з величезною цікавістю йшли на перший у своєму житті урок. Усього ж у 2013 році у Бердянському районі за парти сіли 2468 учнів, з них уперше – 250. Побажаємо усім їм успіхів у навчанні та творчих злетів. Нехай щастить!

Марина Галаган 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама