головна » останні новини

Информгород

21.11.2019

Порядок на Бердянской косе

наводили коммунальщики в прошлые выходные, собирая строительный и бытовой мусор. Как отметил заместитель КП «Бердянскэкотранс» Иван Шмаровоз, после курортного сезона эта территория превратилась в стихийную свалку, которую должны, но не убирают арендаторы. Руководство коммунального предприятия планирует обратиться в мэрию с просьбой взыскать с этих предпринимателей средства, потраченные на уборку.

ЧАО «Приазовкурорт» возвращает долги

Это осуществляется за счет продажи недвижимости, принадлежащей «Приазовкурорту». Так,  городской бюджет пополнился на 7 млн грн.

Уже не первый год ЧАО «Приазовкурорт» является одним из крупнейших должников по аренде земли в Бердянске. По словам председателя депутатской комиссии по вопросам землепользования Владимира Безверхого, работа по взысканию долгов перед местным бюджетом по аренде земли общими усилиями проводилась. Такие меры важны, т.к. они приносят помощь городскому бюджету.

В 2018 году, продав часть своего оздоровительного комплекса, предприятие вернуло в городскую казну более 11 млн. грн. своих долгов по аренде земли, накопленных в минувшие годы.

Конкурс  «Мисс Бердянск – 2019» переносится

По сообщению организаторов конкурса красоты «Мисс Бердянск – 2019», коммунального предприятия «Аншлаг», мероприятие по объективным причинам переносится с 23 на 24 ноября. Начало шоу в 18 часов.

У Запоріжжі нагородили переможців обласного конкурсу «Студент року 2019»

Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року 2019» пройшло в актовій залі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР. Захід присвятили святкуванню Міжнародного дня студента.

Обласний конкурс «Студент року» проводиться Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, спільно з КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР та Центром культури Запорізького національного університету.

У 2019 році до Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації було подано 74 кандидатури студентів закладів вищої освіти Запорізької області. Конкурс проходив у 3 етапи: факультетський та університетський  протягом жовтня, та обласний у листопаді.

На засіданні конкурсної комісії було обрано 15 переможців в 11 номінаціях, серед яких у номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» перемогу одержав Дмитро Кіосов – студент 2 курсу магістратури гуманітарно-економічного факультету БДПУ, у номінації «Студент – спортсмен року» Олександра Березіна – студентка 4 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ.

Кожен переможець отримав грамоти облдержадміністрації та сертифікат на отримання премії. Фонд на отримання премій складає
34 тис. грн. Кошти будуть перераховані на власні банківські картки переможців. 

Выставка в ЦДЮТ - семейные ценности на полотнах

В ЦДЮТ прошла выставка семейного творчества «Family Art», в которой приняли участие десять семей учащихся бердянских школ. Были представлены рисунки, поделки и другие увлекательные работы, изготовленные вместе с детьми папами, мамами, дедушками, бабушками. Бердянск богат талантами.

И это только первая ласточка. В ЦДЮТ намерены продолжать проводить мероприятия с привлечением полностью всей семьи.

В Бердянську розпочався новий соціальний проект для жінок

Відкриття нового соціального проекту для жінок «Майстерня професійного розвитку» відбулося в клубі «Маяк». Довготерміновий проект «Майстерня професійного розвитку» реалізується в чотирьох містах Запорізької області: Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Токмаку за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

В рамках цього проекту відбудеться навчання для жінок за напрямками: «Основи Інтернет-маркетингу/online продажів» та «Бухгалтерський облік», які будуть доповнені soft-skills тренінгами.

Після відбору за соціальною категорією участь у навчанні візьмуть 24 жінки. Це – жінки з інвалідністю, жінки ВПО, жінки з дітьми до 7 років, одинокі матері, матері багатодітних сімей.

Термін навчання за курсом «Основи Інтернет-маркетингу/online продажів» — 9 тижнів з можливістю отримання сертифіката (за умови успішного закінчення навчання). Заняття 2 рази на тиждень.

Термін навчання за курсом «Бухгалтерський облік» — 18 тижнів з можливістю отримання сертифіката (за умови успішного закінчення навчання). Заняття 2 рази на тиждень.

Під час занять працюватиме дитяча кімната, де учасниці зможуть залишити свою дитину на весь період заняття під наглядом вихователя/аніматора.

Проект реалізується в рамках проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна ком-панія Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за сприяння уряду Німеччини. В Бердянську реалізацію проекту буде здійснювати клуб “Маяк” (директор Оксана Антолік) як член громадської спілки “Культура Ліга Сходу”, яка є ініціатором проекту.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама