головна » статті

Информгород

21.04.2016

 

Комитет микрорайона

«Колония-Макорты» продолжит работу с прежним председателем

В субботу, 16 апреля, в ДК «Райагропромснаб» состоялось отчетно-выборное собрание комитета микрорайона «Колония-Макорты», в котором приняло участие более 300 жителей этой части Бердянска. Участники собрания за-слушали отчёт о работе комитета микрорайона за предыдущие пять лет, а руководившую этим органом самоорганизации населения Светлану Калиниченко вновь избрали председателем комитета. Максимальную поддержку собравшихся получили и все 18 кандидатов в члены комитета микрорайона.

 

Розроблено електронну чергу

для зміни прописки

У зв’язку з великою кількістю людей, яким необхідно змінити прописку, у центрі з надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” утворюються великі черги. Для розв’язання цієї проблеми розроблено електронну чергу із послугами сектора реєстрації - прописка, виписка та прописка малолітньої дитини.

Слід зазначити, що, якщо людина бажає отримати
дві послуги (наприклад, реєстрація себе та своєї дитини),
то в чергу необхідно записуватися на кожну послугу окремо.

 

В Бердянске женщина отомстила Ощадбанку:

сообщила о заминировании

15 апреля неизвестный позвонил в полицию и сообщил о заминировании отделения КБ "Ощадбанк" по Азовскому проспекту (бывший пр. Ленина). Позже саперы обследовали помещение учреждения и взрывоопасных предметов не нашли.

Как рассказали нам 16 апреля в пресс-службе областного СБУ, личность человека, сообщившего о ложном минировании, установлена. По предварительным данным, 30-летняя жительница Бердянска таким образом хотела отомстить сотрудникам банка. Свой поступок она объяснила тем, что длительное время не могла оформить в финучреждении денежные дотации на детей и поэтому решила совершить данный поступок. Как утверждают в СБУ, в полицию она звонила с личного мобильного телефона

В отношении женщины начато уголовное производство по ст. 259 Уголовного кодекса Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан, уничтожения или повреждения объектов собственности).

 

В дитячому садку №34 “Оленка” сталося загоряння

За інформацією начальника відділу освіти Наталі Лазуренко, 15 квітня у дитячому садку №34 “Оленка” сталося загоряння. Спеціалісти з БМРЕМ оглянули місце та з’ясували, що причиною загоряння стало замикання старої проводки у стіні.

За словами персоналу дитячого закладу, об 11 годині вони почули стук в електрощитовій, а потім почалося сильне задимлення. До прибуття пожежників силами працівників садка його вдалося локалізувати. Оперативно через запасні сходи була проведена евакуація всіх 12 груп (240 дітей) до гімназії №2, яка знаходиться поруч. Ніхто з дітей не постраждав. Батькам повідомили про ситуацію та попросили забрати дітей додому. До приходу батьків діткам було забезпечено питний режим та дозвілля — діти дивилися мультики, грали, працював психолог.

Наразі чотири групи садка залишаються без світла, у восьми електропостачання відновлено, вирішується питання ремонту. Начальник відділу освіти Наталя Лазуренко відзначила, що в цій нестандартній ситуації всі служби, колективи дитсадка та гімназії №2 спрацювали швидко та злагоджено.

 

 

 

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама