головна » останні новини

ІНФОРММІСТО.

19.04.2019

Лауреат  Державної премії

Присуджені Державні премії України в галузі науки і техніки за 2018 рік. У числі авторів роботи «Високоефективні комплекси технічних засобів для вирощування зернових та інших культур ректор Таврійського державного агротехнологічного університету доктор технічних наук Володимир Миколайович Кюрчев, який народився і виріс в Андровці, працював у Бердянську.

 

З 9 квітня лікарі виписують електронні рецепти на лікарські засоби

З 9 квітня 2019 року дільничні та сімейні лікарі КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР розпочали виписувати електронні рецепти на лікарські засоби для лікування трьох соціально важливих груп захворювань: серцево-судинних, бронхіальної астми та цукрового діабету другого типу за Урядовою програмою «Доступні ліки». Для отримання електронного рецепту пацієнтам треба звернутися до лікаря, з яким підписано декларацію.

Станом на 09.04.2019 отримати лікарські засоби пацієнти зможуть у аптечній мережі ТОВ «Ларга-М», аптечних пунктах «Аптека низьких цін» за адресами:

- вул. Волонтерів, буд.    49б (Нагірна частина міста);

- пр. Перемоги/Азовський, буд. 1/33 (центральна частина міста, біля кінотеатру «Космос»);

- вул. Північна, буд. 6а (Нагірна частина міста);

- Мелітопольське шосе, буд. 97 (мікрорайон АКЗ).

Про початок роботи з електронними рецептами інших аптечних закладів буде повідомлено додатково на сайтах Бердянської міської ради та КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама