головна » останні новини

Інформмісто

12.07.2019

Новий автобусний маршрут. Літній

У вівторок, 9 липня, на черговому засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради затвердили новий автобусний маршрут –   № 11/15, з села Азовського на Дальню косу.

Маршрут представила начальник транспортного відділу виконкому Ірина Удовиченко. Зокрема вона доповіла, що маршрут вводиться на прохання жителів Азовського. Наразі це вже десятий маршрут, за яким жителі віддалених від моря мікрорайонів можуть дістатися на косу.

Додамо, що маршрут № 11/15 – тимчасовий і буде працювати до кінця літнього сезону. Поки що йде процес обговорення і узгодження розміру тарифу і розкладу. Читайте повідомлення у наступному номері «Південної зорі».

До уваги отримувачів державних допомог!

Інформацію щодо виплати різних видів державної допомоги в липні 2019 року повідомляє управління праці та соцзахисту населення.

Так, кошти для виплати державних допомог першого періоду липня 2019 року надійшли на рахунок управління 8 липня 2019 року після      17 години.

Згідно з вимогами Бердянського відділення Державної казначейської служби України платіжні доручення для перерахування коштів банківським установам передаються на виконання при наявності коштів на рахунках управління.

9 липня платіжні доручення для перерахування коштів банківським установам передані на виконання до казначейської служби та виплатні відомості передані до банківських установ.

10 липня кошти на виплату допомог були перераховані банківським установам.

Запрошення до підрахунку

З 27 по 29 липня в Бердянську вперше буде проходити підрахунок безпритульних тварин. У межах договору про співпрацю між управлінням ЖКГ та ФОП Копоч розпочинається робота зі створення реєстру безпритульних тварин міста, повідомляє прес-служба Бердянської міськради і міськвиконкому.

Від 9 липня на сайті https: //animal-id.info розпочалася реєстрація волонтерів, які мають бажання допомогти в підрахунку собак. Розробники системи територію міста розділили на 86 секторів. Після реєстрації волонтерів кожен отримає відеоінструкцію щодо провення роботи та спеціальний мобільний додаток для введення інформації.

У понеділок, 8 липня, на круглому столі з питань зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста начальник управління ЖКГ Олександр Романюта повідомив, що це перший дієвий крок до створення реєстру безпритульних тварин та їх адаптації, а в подальшому буде створюватись реєстр домашніх тварин. До його наповнення будуть залучатись як державні, так і приватні ветеринарні лікарні міста.

Координаційна рада протидіятиме

Для забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на місцевому рівні, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, координації проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи виконком створив Координаційну раду з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердив склад і положення.

Очолила Координаційну раду заступник міського голови Юлія Дойнова. До складу також увійшли представники управління праці та соціального захисту населення, фінансового та юридичного управлінь виконкому, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділів освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту, КУ «БТМО». 

Продолжается реконструкция улицы Спортивной

На улице Спортивной (бывшей Тельмана) проводят масштабную реконструкцию.

Грунтовая дорога здесь была в неудовлетворительном состоянии, которая в сезон дождей превращалась в большую лужу. Местные жители рассказали, что несколько десятков лет ждали, когда рядом с их домами уложат асфальт.

– Прожила здесь большую часть жизни, – жалуется пенсионерка Анна Ивановна. – Сколько помню, на улице, во дворах, в погребах и в наших домах постоянно стояла вода – лужи на дороге не высыхали даже летом.

Новую дорогу ждали и местные автомобилисты, потому что в осенне-зимний период улица Спортивная была почти непроездной.

– Видим, что делают все капитально – убирают ухабы, ямы и перепады на дороге, рассказывает автовладелец Олег. – Ждем, когда мы сможем нормально ездить.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама