головна » статті

Інформрайон

16.08.2013

Пріоритетні напрямки роботи

Новий робочий тиждень в Бердянській райдержадміністрації розпочався з визначення пріоритетних завдань на найближчий час на нараді, яку провів її голова Володимир Чепурний. У нараді взяли участь заступники голови, керівники структурних підрозділів та районних служб, представники засобів масової інформації.

Були розглянуті питання підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону, завершення дитячого оздоровчого сезону, проведення свята з нагоди Дня Незалежності України, впорядкування територій населених пунктів та меморіалів слави і пам’ятників загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни, стану епізоотичної ситуації на території району, фінансової діяльності бюджетних установ, зокрема, КУ “Анд-ріївська ЦРЛ” та загальноосвітніх шкіл, розрахунку за надані в оренду паї, виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

Голова районної ради Станіслав Фролов звернув увагу присутніх на підготовку питань і їх розгляд на засіданнях постійних комісій і сесії районної ради, яка відбудеться 23 серпня.

 

Реформування місцевого самоврядування – нагальна потреба дня

Вирішення проблем розвитку сільських громад шляхом створення нової моделі організації регіональної влади покладено в основу Концепції розвитку місцевого самоврядування, обговорення якої організовано за дорученням Президента України В.Ф.Януковича.

Минулого понеділка в райдержадміністрації відбулася нарада керівництва райдержадміністрації з депутатами районної ради, на якій були обговорені основні засади впровадження Концепції у життя. Розглянуті етапи реформи, пріоритети на кожному з етапів, мета, завдання, форми роботи.  

Визнано, що кінцевою метою адміністративної реформи в Україні є перерозподіл повноважень на користь місцевих органів влади. Як наслідок, завдяки реформі з’являться стимули для розвитку економіки, росту заробітної плати, створення нових робочих місць, підвищення комфорту проживання та рівня соціального захисту.

За результатами наради підготовлено роз’яснювальний матеріал, який буде оприлюднено для більш широкого озна-йомлення населення Бердянського району з  ініціативами Президента України В.Ф.Януковича щодо реформування місцевого самоврядування в країні.

 

Привітали ювіляра

Минулого вівторка 75-річний ювілей відзначив найстаріший і наймудріший серед діючих керівників сільськогосподарських підприємств Бердянщини – директор агрофірми “Долинська” Володимир Стешенко. Майже півстоліття трудового життя він віддав розвитку Бердянського району, впровадженню нових технологій у сільськогосподарському виробництві.

З ювілеєм Володимира Йосиповича привітали голова районної ради Станіслав Фролов, перший заступник голови райдерж-адміністрації Іван Манойленко, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарєва, колеги – керівники сільськогосподарських підприємств, працівники агрофірми, друзі, рідні. Зазвичай зичили йому здоров`я, довголіття, родинного благополуччя, щедрої життєвої ниви. Не обійшлося й без нагород, подарунків і квітів. З ювілеєм, Володимире Йосиповичу!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама