головна » останні новини

Інформрайон

05.09.2013

Семінар для очільників місцевої влади

З метою надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування в Бердянській райдержадміністрації проводяться консультаційні семінари за участю представників районних служб, підприємств та організацій. Один з таких семінарів наприкінці серпня провела заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова. У ньому взяли участь селищний та сільські голови, керівники бюджетних організацій і установ району та спеціалісти Бердянського РЕМ ВАТ “Запоріжжяобленерго”. Під час виступів заступник начальника Бердянського РЕМ Павло Лук’яненко та головний інженер підприємства Андрій Нарівський  ознайомили присутніх з порядком проведення державної перевірки приладів обліку електричної енергії бюджетних установ та організацій. Також були розглянуті питання щодо формування пакету документів для введення в експлуатацію збудованих електричних мереж. Під час заходу представники Бердянського РЕМ надали відповіді і роз’яснення на численні запитання присутніх.

Подібні зустрічі планується проводити і в подальшому, адже колективне обговорення актуальних проблем сільських територій надає можливість вирішення найбільш гострих проблем їх розвитку.

 

Піклування про дітей-сиріт –постійне

На виконання соціальних ініціатив Президента України в службі у справах дітей Бердянської райдержадміністрації постійно проводиться відповідна робота. Адже кожній дитині, яка залишилася без батьківського піклування, для повного гармонійного розвитку її особистості краще зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Держава вважає, що однією з форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є прийомна сім`я.

Нещодавно з первинного обліку служби у справах дітей Бердянської райдержадміністрації влаштована дитина старшого віку у прийомну родину, яка мешкає у Куйбишевському районі і вже виховує двох прийомних дітей. Ще одній дитині пощастило знайти собі нову родину, яка оточить її любов`ю та турботою.

Як повідомила начальник служби у справах  дітей Наталя Георгінова, сьогодні на первинному обліку у службі перебуває 18 дітей старшого віку. Всі, хто бажає створити прийомну сім`ю та взяти на виховання, спільне проживання в прийомну сім`ю дітей, можуть звернутися до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою:
м. Бердянськ, пр. Перемоги, 3 або за телефоном
7-10-08.

 

Гроші є. Залишилося вчасно їх освоїти

Фельдшерсько-акушерський пункт села Карла Маркса вже у цьому році може стати зразковим у Бердянському районі завдяки співпраці з ПРООН і впровадженню енергозберігаючих технологій.

Як запевнив сільський голова Віктор Приймак, до середини жовтня буде запущена нова система опалення ФАПу, яка функціонуватиме завдяки газовому котлу, що працюватиме паралельно з сонячним колектором. Ця установка опалюватиме і дитячий садок, який знаходиться поруч. Одночасно з заміною опалення, ФАП буде відремонтовано всередині приміщення і зовні. Планується замінити вікна і двері.

Загальна кошторисна вартість реконструкції становить 470 тисяч гривень. З них 160 тисяч – кошти ПРООН, 32 тис. грн. виділяє обласна рада і 30,5 тис. грн. – районна. Оскільки обов’язковою умовою участі в ПРООНівському проекті є громадська організація, то вона і була створена під назвою “Троїцька”. Її члени внесли 15 тисяч гривень як обов’язкову умову дольової участі.

Але левова частка фінансування лягає на сільську раду, яка виділяє  232,5 тисячі гривень. 100 тисяч гривень уже витрачено підрядником на розробку проектно-кошторисної документації  і проведення експертизи. Отже, кошти є, треба тільки вчасно їх освоїти.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама