головна » останні новини

ИНФОРМРАЙОН

05.08.2013

Ремонт ФАПу – спільними зусиллями

Виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича  щодо розвитку будівельної та житлово-комунальної галузей - у полі постійної уваги керівництва Бердянського району.

Робота райдержадміністрації спрямована насамперед на створення належних умов життя населення, на ефективне використання існуючого фонду житлово-комунального господарства, реконструкцію та капітальний ремонт закладів освіти, медицини та культури, систем опалення та водопостачання, застосування ресурсозберігаючих технологій та обладнання.

Першого серпня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Манойленко здійснив виїзд на територію Карло-Марксівської сільської ради, де спільно з сільським головою Віктором Приймаком оглянув ФАП, у якому розпочинаються роботи з реконструкції у рамках Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток громад – ІІ”. Були визначені об’єм фінансування та обсяги робіт, які проводяться за кошти громадської організації “Троїцьке” Карло-Марксівської сільської ради та районного і обласного бюджетів. У ході робіт будуть впроваджені інноваційні енергоефективні заходи у ФАПі, зокрема будуть проведені термомодернізація будівлі з установкою конденсаційного газового котла, капі-тальний ремонт системи гарячого водопостачання та опалення, встановлення системи сонячних колекторів.

Податки повинні платити всі

Минулого четверга голова райдержадміністрації Володимир Чепурний провів чергове виїзне засідання районної комісії з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Були розглянуті результати роботи з легалізації працевлаштування, додержання вимог трудового законодавства в сфері курортного бізнесу на території Новопетрівської сільської ради, заслухані суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють торговельну діяльність на цій території та офіційно не мають найманих працівників.

За результатами засідання було прийнято рішення активізувати та посилити роботу на території Новопетрівської сільської ради з питань додержання законодавства у сфері курортного бізнесу.

Забезпечення своєчасної виплати пенсій  і заробітних плат є одним з головних доручень Президента України В.Януковича та перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама