головна » статті

Йому люди довіряють

09.09.2013

Візит обласного депутата на сільські території Бердянщини – явище буденне, бо опікуються громадами і мешканцями серйозно представники всіх політичних сил, вирішуючи проблеми і питання, які накопичилися.

Наприкінці тижня у селі Старопетрівка проводив особистий прийом депутат Запорізької обласної ради від Партії регіонів Станіслав Вікторович Лимарчук. Зустріч відбулася у приміщенні старенької будівлі Старопетрів-ського фельдшерського пунк-ту, де зранку зібралися люди, аби потрапити на прийом до лікаря-ендокринолога. Спілкування вийшло емоційним, бо депутату ще до початку особистого прийому довелося вислухати наболіле від сільчан. Основна проблема, яка хвилює жителів, – це небажання молоді залишатися в рідному селі, щоб працювати на землі, в освітній, медичній галузях, тому що нема умов, нема роботи.

Інші проблеми, на які від-
реагував народний обранець, – це питання, з якими до нього звернулися виборці, – врегулювання відносин між абонентами та БРЕМом та матеріальна допомога на лікування. Дуже цікавило людей продовження фінансування в Бердянському районі програми допомоги хворим на цукровий діабет.

На всі питання Станіслав Вікторович дав відповіді і пообі-цяв і в подальшому працювати на благо громади Бердянського району, щоб виправдати довіру і повагу сільських жителів.

Олена Прокопенко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама