головна » статті

Кирило Караваєв – учасник IV етапу ХХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування)

11.04.2019

З 25 по 29 березня в місті Одесі пройшов заключний IV етап ХХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування).

Серед 129 переможців обласних олімпіад з інформатики з усіх регіонів України Запорізьку область представляли чотири учні із Запорізької області, серед яких був і бердянець – учень 11 класу Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов Кирило Караваєв. Керівником команди був  учитель СШ №16 Андрій Олександрович Дубінін.

На відміну від інших предметів, тільки на Всеукраїнській олімпіаді з програмування виключно всі члени журі – це студенти вишів, у минулому золоті та срібні призери міжнародних олімпіад з інформатики. Виходячи з вищесказаного, завдання були нереально складними.

Учні нашої області не часто посідають призові місця на фінальному етапі олімпіад з програмування. Практично всі переможці олімпіад попередніх років – учні спеціалізованих інтернатів і ліцеїв з інформатики, математики та фізики Полтави, Києва та Харкова. Історія повторилась і цього року.

Всі учасники від нашої області отримали дипломи учасників олімпіади, однак це не зменшує їх досягнення. Кирило Караваєв став першим представником нашого міста на такому рівні за всю історію існування
олімпіадних предметних змагань з програмування. Пишаємось його досягненнями та рівнем знань!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама