головна » статті

Коли співає серце юнака...

21.11.2019

Скільки себе пам’ятає Влад Отрішко, десятикласник Червонопільської школи, він співав із раннього дитинства, а коли навчався у 2 класі, виступав на сцені сільського Будинку культури з піснею. І не тільки  «Бескозырка белая» у його виконанні запам’яталася присутнім тоді на концерті, а й інші дитячі пісні...

Пізніше у репертуарі Влада з’являться такі мелодії, як «Волошки», «Седая ночь», «Червона рута». Останньою піснею він підкорив усіх присутніх. Вона лунала на устах у юних і дорослих слухачів, адже шанувальники цієї пісні Володимира Івасюка вважають її не тільки хітом, а й національним символом України.  

Вокальні дані Влада набирали висоти, його голос ставав на крило завдяки Тетяні Денісовій, художньому керівнику Червонопільського будинку культури. Згодом Влад Отрішко став одним із найбільш активних учасників художньої самодіяльності, брав участь у пісенних конкурсах.  Під час виступу на конкурсі «Голос Бердянщини. Діти»  юнака помітила Оксана Черкез, одна із членів журі, і запросила його у свій колектив «Шанс».

Разом з цим колективом Влад уперше побував за кордоном, відвідав Болгарію, брав участь у конкурсі «Золотий грааль». До речі, з-поміж «зірок» одним із членів журі був Амадор Лопес. «Шанс» тоді отримав Гран-прі.

Згодом разом із новими друзями Влад відвідав Польщу, протягом двох тижнів перебував у місті Бельсько-Бяла. Юні виконавці побували на екскурсіях по місту, піднімалися в гори. Враження від подорожі були велетенські!

А потім був Львів. У цьому славетному місті бердянський «Шанс» завоював Гран-прі і 50-% знижку на поїздку до європейської  держави. Молоді виконавці виступали з піснею «Добрий ранок, Україно!», а Влад Отрішко виконав пісню «Чика» Артура Пирожкова, за успішне виконання якої отримав срібну медаль. 

Обрії Європи ставали яснішими, згодом  юні обдарування потрапили до Німеччини, відвідали місто Кисдорф, були організовані екскурсії до Гамбурга, Бремена, Любека. У пансіонаті для людей похилого віку вони провели концерт, на якому виконували і «Хуторянку», і «Добрий ранок, Україно!».

Нещодавно на X регіональному конкурсі обдарованої молоді в галузі вокального та інструментального  мистецтва «Азовський зорепад», який відбувся нещодавно в Бердянську, Владислав Отрішко  став лауреатом  першого ступеня в номінації «вокал», виконавши  свою улюблену пісню «Седая ночь».

Попереду у Влада Отрішка нові пісні, нові виступи, як сольні, так і з вокальним колективом «Шанс», із яким він дуже потоваришував за цей час.

А поки юний талант в очікуванні нових конкурсів, мріє підкорити нові вершини.

Добре, коли співає серце юнака, і наче у соловейка, голос зачаровує білий світ!

Тетяна Катрич-Сугалова, член НСЖУ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама