головна » останні новини

Конкурс. Миттєвості сімейного щастя

01.06.2013

Для відродження та популяризації національних цінностей української сім’ї, привернення уваги центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем та розвитку інституту сім’ї у квітні-травні 2013 року проводиться обласний фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя».

Проведення фотоконкурсу стало щорічним, з 21 квітня до 15 травня в три етапи. З 22 квітня до 7 травня проходив районний етап фотоконкурсу. Відбувся він і в Бердянському районі. Так, з 18 по 30 квітня до управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації надійшло 45 фоторобіт від мешканців Бердянського району, які надали свої роботи до наступних тематичних рубрик: «Народження сім’ї», «Нас багато в мами й тата», «Батьки і діти», «Працюємо разом», «Сімейні розваги». Найактивнішими виявилися мешканці села Новотроїцьке та селища Андріївка.

Районний організаційний комітет та конкурсна комісія визначили переможців районного етапу обласного фотоконкурсу «Миттєвості сімейного щастя» в наступних тематичних рубриках: «Народження сім’ї» - Козюра Надія з роботою «Дружні братські обі-йми» (с. Новотроїцьке); «Нас багато в мами й тата» - Колмакова Анастасія з роботою «Спілкування з екзотикою» (с. Успенівка); «Батьки і діти» - Верес Алла з роботою «Раз, два, три, чотири, п’ять, спробуй нас порахувать» (с. Новотроїцьке); «Працюємо разом» - Колмакова Анастасія з роботою «Похід за здоров’ям» (с. Успенівка); «Сімейні розваги» - Рунчева Марина з роботою «Ой, господар, господарочку, пусти в хату Меланочку!» (с. Новотроїцьке).

Наразі в Запоріжжі проходить третій етап фотоконкурсу та відбувається обласна фотовиставка за участю переможців другого обласного етапу. Відзначимо, що на обласній фотовиставці представлені роботи всіх п’яти переможців Бердянського районного відбіркового етапу.

Роботи-переможці регіонального туру візьмуть участь у Всеукраїнському турі фотоконкурсу «Миттєвості сімейного щастя»

Н.Криворучко, начальник відділу соціального обслуговування та надання соціальних послуг управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама