головна » останні новини

Конкурс. «Шевченко у моєму серці»

01.06.2013

Тарас Шевченко залишив нам неоціненну культурну і духовну спадщину, заклавши найміцніший фундамент української державності, моноліт української нації. 22 травня, в день перепоховання Т.Шевченка, в рамках Шевченківського марафону напередодні 200-річчя митця в Запоріжжі успішно пройшов обласний конкурс “Шевченко в моєму серці”, в якому взяли участь діти з Бердянського, Якимівського, Запорізького, Кам`янко-Дніпровського, Василівського, Новомиколаївського, Гуляйпільського, Токмакського
районів, міст Бердянська та Запоріжжя.

Організатором та засновником конкурсу виступило ЗОО ВУТ “Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації.

Літературно-пісенний, культурно-мистецький захід покликаний возвеличити великого сина українського народу та сприяти збереженню і розвитку української мови, культури, духовності, долучити дітей до духовних джерел, розвинути особисті творчі здібності, формувати культуру спілкування, підвищувати мовленнєву грамотність підростаючого покоління, виявити і підтримати обдарованих дітей.

На заході, незважаючи на спеку, в урочистій, але затишній родинній атмосфері читалися вірші, звучали пісні, бриніла бандура… Відбір проходив у два тури. Всі учасники добре впоралися із завданнями конкурсу, а учениця ЗОШ № 12 Даша Ілікчієва посіла третє місце у номінації “Виконання пісень на вірші Т.Шевченка”.

Наступна зустріч відбудеться вже з нагоди святкування 200-ї річниці з дня народження поета.

О.Ткаченко, голова оргкомітету конкурсу, голова ЗОО ВУТ “Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка

 

Лежнюк 11 мар 2017 в 10:10 # Ответить
Твір
какузу 10 окт 2014 в 15:05 # Ответить
се все
хидан 10 окт 2014 в 15:04 # Ответить
какузу
норм

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама