головна » останні новини

КП «Бердянськводоканал» БМР інформує

26.01.2017
Шановні абоненти! КП «Бердянськводоканал» БМР продовжує роботу з укладання договорів про надання послуг водопостачання та водовідведення з власниками квартир багатоповерхових будинків на основі типового договору, затвердженого Постановою КМУ від 21.07.2015 р. № 630.

Для зручності абонентів укладання договорів буде здійснюватись за місцем проживання абонентів, у тому числі в офісах ОСББ та у центрах громадських ініціатив. Додатково, шляхом розміщення оголошень на дошках оголошень відповідного будинку, мешканці багатоквартирних будинків будуть проінформовані про місце, дату та час прийому нашими працівниками.

Звертаємось до всіх мешканців м. Бердянська з розумінням та відповідальністю ставитися до укладання договору, бути ввічливими до представників нашого підприємства, відчиняти двері та не соромитися вимагати службове посвідчення.

Крім того, у разі, якщо з вами ще не укладено договір про надання послуг з водопостачання та водовідведення, ви можете звернутися до сервісного центру нашого підприємства ( пр. Східний, 97, каб. 18).

Години прийому сервісного центру: понеділок-четвер з 7.30 до 16.30, п`ятниця з 7.30 до 15.30, обідня перерва з 11.30 до 12.20.

Довідки за телефонами: 3-63-29, 3-40-54 або на офіційному сайті підприємства vodabrd.com.ua.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама