головна » статті

кримІнал. На горизонті – квартирні шахраї

28.07.2016

Цього тижня зареєстровано 690 заяв та скарг від жителів міста та району в цілому. З них 174 внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань; 72 громадянини притягнуті до адміністративної відповідальності.

За інформацією прес-офіцера поліції, підполковника Ігоря ГорецЬкого підготував Ігор Малієнко

 

«Мильна опера» по-солдатськи

Активно розслідується гучна справа вбивства колишнього військовослужбовця Артема Геннадійовича Меркулова, який загинув у ніч з 3 на 4 липня минулого року на Приморській площі. Наразі коло потенційних вбивць звузилося до двох осіб. Слідчий Бердянського відділу ГУ МВС України Богдан Шнайдер заявляє, що ними є житель Харкова, 1978 року народження, Зіньковський Олександр Олександрович та Кутінов Олексій Миколайович, що має київську прописку й народився 1989 року. На сьогодні обоє підозрюваних переховуються від органів досудового розслідування.

 

Не несіть iPhone на пляж… і зачиніть двері!

24 липня до поліції звернулася жителька Красного Лимана, в якої викрали фотоапарат «Canon», вартість якого 10 тис. грн.

Того ж дня пограбували жительку Горлівки. За її словами, зникли золотий ланцюжок і гроші на загальну суму 18 тис. грн.

Не обійшлося й без крадіжок на суму більше 20 тис. грн. До поліції звернулася дівчина, 1994 р.н., з київською пропискою, у якої на Набережній вулиці просто на пляжі (поки та вивчала всі принади купання в Азовському морі!) викрали два мобільних телефони загальною вартістю 21 тис. грн.

Того ж 24 липня невідомі проникли в один із приватних будинків через незачинені двері й викрали смарт-фон «Samsung Galaxy» і планшет на суму 15 тис. грн.

Знову через незачинені двері на вулиці Гостинній 25 липня було викрадено просто з будинку 2000 грн. і декілька банківських карт.

Наживи на пляжах і в незачинених будинках зловмисникам мало. Так, в одному із закладів на вулиці Свободи у чоловіка (1980 р.н.) вкрали щойно куплений рюкзак. Через деякий час вдалося знайти компанію правопорушників, один з яких виявився засудженим раніше і мав при собі цілу купу награбованих «дрібничок» (зокрема, мобільні телефони).

Слід бути обережними також і у натовпах, аби не втратити чогось, як це зробила дівчина, 1990 р. н., яка після походу в супермаркет на проспекті Азовському недорахувалася мобільного телефона.

 

Квартирні шахраї

Минулого тижня в поліції зареєстрували 3 випадки квартирного шахрайства. Аферисти дають оголошення через Інтернет щось на кшталт «здам житло», заманюють потенційних жертв, беруть попередню плату (бо працюють лише по ній) й хутко зникають з поля зору. Суми різко різняться. Якщо у двох випадках обійшлося розкраданням в порівняно невеликі 350 грн., то іншим пощастило значно менше – в одній із заяв фігурувала сума в 1600 грн.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама