головна » статті

Турнір пам’яті Володимира Виноградова. У Бердянській школі № 9 (директор Юрій Клименченко) вшанували пам’ять прекрасної людини, колишнього вчителя фізичного виховання, майстра спорту СРСР з акробатики Володимира Прокоповича Виноградова.

24.03.2016

Олександр Васильєв

 

В.П. Виноградов усе життя присвятив спорту, зробив дуже вагомий внесок у розвиток різних видів спорту в нашому місті. Понад 27 років він віддав ЗОШ  № 9  м. Бердянська й виховав не одну сотню учнів.

У дні пам’яті на честь Володимира Прокоповича в школі були проведені змагання з настільного тенісу. Учасники змагань були поділені на дві вікові групи: 4-7 класи та 8-11 класи. У молодшій групі перемогу здобула дружна команда 4-го класу (класний керівник А.Г. Водолавська). В старшій групі – команда  8-го класу (класний керівник В.Л. Калина). Серед хлопців в особистому заліку перемогу здобув учень 11-го класу Стас Помогаєв, серед дівчат – учениця 10-го класу Веро-ніка Подорожко.

Учасники змагань отримали солодкі подарунки, дипломи переможців у командному та особистому заліку. Учні, які зайняли призові місця в особистому заліку, отримали також прекрасні набори для гри в настільний теніс.

Змагання пройшли в гострій, запеклій, чесній боротьбі. Спортивні заходи, присвячені пам’яті В.П. Виноградова, стали в ЗОШ
І-ІІІ ст. № 9 вже традиційними. Адміністрація школи буде й надалі вшановувати пам’ять В.П. Виноградова, залучаючи учнів до змагань з фізичного виховання, виховуючи молодь в дусі національно-патріотичних традицій нашої Бать-ківщини.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама