головна » статті

Культурне життя. Ювілей вокального ансамблю “Колорит”

19.07.2013

Вже більше ніж 5 років розвивається вокальний ансамбль “Колорит” на базі Осипенківського сільського Будинку культури. Назва ансамблю нерозривно пов’язана з різнокольоровою палітрою нашої прекрасної, мальовничої України, в якій  народжуються,  ростуть і прославляють її талановиті і щасливі діти. Учасники колективу різного віку художньо-естетично розширюють свій внутрішній світ, збагачуючи та поповнюючи культурний потенціал, прославляючи на різних творчих рівнях  Запорізький край.

У червні 2013 року наш ансамбль відсвяткував свій перший ювілей. Ініціатором створення колективу у 2007 році при фінансовій підтримці агроцеху №2 до-чірнього підприємства “Ілліч-Агро Запоріжжя” була директор Будинку культури Москаленко Тетяна Іванівна. Далі плідну роботу продовжила Бережна Наталя Володимирівна, яка наполегливо трудилася над вихованням майбутніх маленьких зірочок протягом чотирьох років. З нею про колектив знали не тільки у рідних стінах, районі, але і в регіоні.

Дитячий голос – це такий інструмент, який не завжди витримує ті навантаження, які ми потребуємо від нього. Тож правильно його розподілити і використовувати – це дуже складне завдання для викладача. І ось у 2011 році вже бага-тьом відомий колектив прийняла молода і старанна Щербань Олена Григорівна. Вона додала своєю працею багато різнокольорових фарб у розвиток дітей, розширила й примножила багатогранність репертуару вокального ансамблю.

Сьогодні наші маленькі артисти прагнуть зробити цей світ більш щасливим, святковим та веселим, а поруч з ними завжди  крокують добрі люди дочірнього підприємства “Ілліч-Агро Запоріжжя” “Харвест Холдінг”. Всі його керівники, від Чепурного Володимира Павловича, Казанцева Миколи Петровича, Дольме Володимира Олексійовича до Шишмана Миколи Васильовича, який  подарував на свято ювілейний сертифікат на п’ять тисяч гривень, дбають про соціальний розвиток на селі, художній потенціал майбутнього нашої країни – дітей! Ніколи не відмовляє в допомозі колективу приватний підприємець та депутат районної ради Гаденко Леонід Олексійович. Його  підтримку колектив відчуває кожні свята, які проходять протягом року у Будинку культури.

Тож бажаємо нашим спонсорам та меценатам міцного здоров’я, добрих врожаїв, трудових звершень, впевненості в завтрашньому дні. Хай розвиваються та процвітають всі ваші підрозділи та завжди поруч з вами впевнено крокують успіх та  вдача!  

Любіть її величність Музику. Ця любов приведе до нашого Будинку культури, у місто пісень з назвою “Колорит”, у якому спалахне ваша зірка.

Батьківський комітет

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама