головна » останні новини

Ліквідували забруднення акваторії

26.07.2019

17 липня до Адміністрації морського порту Бердянськ надійшло повідомлення від агента про аварійний розлив нафтопродуктів біля причалу № 2. Джерелом його виникнення став теплохід «ISKANDER» (прапор Тунісу).

Відповідно до вимог чинного законодавства та згідно з Планом ліквідації та локалізації забруднюючих речовин навколо судна відразу встановили бонові огородження, а про ситуацію повідомили Державну морську адміністрацію, Державну Азовську морську екологічну інспекцію, сектор ОНС та всі відповідні організації.

Лабораторією Державної Азовської морської екологічної інспекції були відібрані проби морської води, а на ліквідацію розливу направлено теплохід «МНМС-69» з сорбентом «Еконадин».

Наразі забруднення ліквідовано. Комісія встановила, що площа розливу склала близько 100 кв. метрів. Його причиною стала аварійна ситуація на теплоході «ISKANDER» (а саме пошкодження танка derty).

«Ми вдячні всім, хто допомагав у вирішенні ситуації. Наше підприємство розуміє свою відповідальність за екологічний стан моря, тим паче в розпал курортного сезону, тому від нас було прикладено максимум зусиль. Наразі жодної загрози немає. Справою займаються відповідні структури», – резюмував начальник Адміністрації морського порту Бердянськ Олександр Барчан.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама