головна » статті

Літня школа соціального лідерства-2019

11.07.2019

Літня школа «Практики інклюзивного суспільства: від ідеї до стилю життя» під керівництвом доктора психологічних наук, професора кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології КНУ ім. Т.Шевченка Олени Чуйко зібрала у стінах БДПУ понад  30 викладачів, аспірантів та здобувачів вищої освіти з КНУ ім. Т. Шевченка, Ніжинського  державного університету ім. М. Гоголя та БДПУ.

Школа соціального лідерства вже вшосте проводиться для усіх, кому небайдужий розвиток нашої країни. Кожного року вона локалізується в різних містах, для того, щоб на практиці вивчити особливості лідерства.

Робота тривала протягом п’яти днів, у межах яких учасники мали можливість познайомитись із собою «інакшим», знайти однодумців та створити міцні команди для рішення завдань з тематики літньої школи.

Цікавинкою роботи школи стало проведення туристичного квесту місцями нашого курортного міста, участь у тематичному  брейн-рингу.

Вивчали учасники школи і теорію – методики створення і написання проекту про інклюзію, пошуку креативних ідей, а також особливостей роботи в умовах відсутності часу.

Цікаво, що організатори і учасники із захопленням використовували для роботи і відпочинку усі локації на території БДПУ і нашого чудового міста: паркову зону, спортмайданчик, аудиторії і навіть гуртожиток.

В останній день роботи педагоги зупинилися на розробці власних проектів та представили їх на розсуд своїх колег.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама