головна » статті

ЛІТО-2020. Курорти готуються до старту оздоровчого сезону

04.06.2020

1 червня у Кирилівці відбулася виїзна нарада з питань підготовки та проведення туристично-курортного сезону 2020 року. У ній взяли участь керівники територій, державних підпри-ємств, представники закладів відпочинку приморських територій. Нарада відбулася під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова.

– Розвиток туристичного та курортного потенціалу дозволяє змінити імідж області не тільки як промислового мегаполісу, а й популяризувати його туристичну привабливість і створити курортну зону європейських стандартів, – наголосив Іван Федоров.

Пропозиції щодо підготовки та проведення курортного сезону на території області в умовах протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 озвучив заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Дзятківський.

У нараді в Кирилівці також взяли участь міський голова м. Бердянська Володимир Чепурний, начальник сектору курортно-готельної діяльності Оксана Бичкова, керівники бердянських закладів оздоровлення та відпочинку. Міський голова Володимир Чепурний на засіданні порушив питання щодо посилення патрулювання міста нарядами поліції на період курортного сезону задля посилення безпеки мешканців та відпочиваючих. А також озвучив звернення керівників закладів оздоровлення щодо вирішення питання взаємодії Держ-продспоживслужби та Лабораторного центру під час перевірки готовності закладів до початку роботи в курортному сезоні.

Під час наради заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Марина Воловик зазначила, в області визначені опорні заклади для надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19, у тому числі Бердянське територіально-медичне об'єднання, Яки-мівська центральна районна лікарня, Приморська центральна районна лікарня. У разі необхідності до надання медичної допомоги буде задіяно також опорні заклади міст Мелітополя та Бердянська. Крім того, на базі центрів первинної медичної допомоги міста Бердянська, Приазовського ра-йону та амбулаторії загальної практики сімейної медицини функціонують мобільні бригади. Усі заклади охорони здоров'я на цей час забезпечені засобами індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров'я.

 

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама