головна » останні новини

Мешканців будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «Житлосервіс 2А», запрошують укласти договори на вивіз твердих побутових відходів

26.07.2019

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на обслуговуванні КП «Житлосервіс 2А» БМР! Підприємство «ЗЕВС» як виконавець послуг з поводження з побутовими відходами, визначений рішенням сесії Бердянської міської ради, починаючи з 1 червня 2019 року надає вам послугу з поводження з побутовими відходами (далі - ТПВ).

Згідно зі ст. 7 та ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» переможець зобов’язаний укласти договори на здійснення послуг з вивезення ТПВ.

Ст. 9 вищезазначеного Закону Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.

Відповідно до ст.8 Закону виконавець послуг має право припинити/зупинити надання комунальних послуг у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

З метою виконання чинного законодавства та своєчасного укладання договорів із споживачами підприємство «ЗЕВС» організує прийом для споживачів:

Нижньої частини міста – на території адміністративної будівлі КП «Житлосервіс 2 А» за адресою: вул. Свободи, 129, кожного понеділка з 09.00 до 16.00;

Нагірної частини міста Бердянська за адресою: вул. Північна, буд. 1 Б, 4 під’їзд, 1 поверх, адмін. кімната (код замка 7), щочетверга з 8.00 до 18.00.

У разі неявки споживачів для укладання договорів до 15 вересня 2019 року підприємство буде вважати, що договори укладено за замовчуванням.

За умови прийняття співвласниками багатоквартирного будинку (більше 50% від загальної кількості співвласників будинку) рішення щодо укладання колективного договору, підприємство «ЗЕВС», виконавець послуг, готове розглянути ваші пропозиції згідно з чинним законодавством.

З повагою дирекція підприємства “ЗЕВС”.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама