головна » статті

Миколаївська «Веселка» — срібний призер

19.11.2015

Від щирого серця вітаємо старшу групу ансамблю естрадного танцю "Веселка"(Інна Ємельяненко, Галина Заєць, Аліна Бутенко, Вікторія Гемма, Альона Панасенко, Оксана Карабань, Люда Мала, Наталя Турик) Миколаївського сільського Будинку культури (директор Д.Ліска) з тим, що вони стали срібними призерами та посіли почесне друге місце на Всеукраїнському фестивалі танцю "PLANETA DANCE FEST-2015".

Світлана Проценко, художній керівник Миколаївського БК

 

Стародавнє місто Чернігів радо прийняло їх у стінах обл-драмтеатру ім. Шевченка. У фестивалі брали участь  близько 75 колективів із різних куточків України та Білорусії, було  безліч номерів, образів, емоцій. Це найцінніший досвід для кожного учасника.

Ансамблю естрадного танцю «Веселка», як ми вже писали раніше, у вересні виповнилось всього два роки. Але вони зібрались та гідно змагались зі своїми однолітками, які вже багато років танцюють. Було безліч перепон на шляху до заслуженой ними перемоги, але вони  з усім впорались.

Керівник ансамблю «Веселка», його душа та натхнення  Анастасія Мітєва звертається до своїх вихованців: «Я бажаю вам і надалі ніколи не відступатися від своєї мети, завжди рухатись у заданому напрямку напролом, не звертаючи уваги на перешкоди. Нехай у вашому житті буде більше позитивних емоцій, спогадів та подорожей! Дуже-дуже вас люблю і пишаюсь вами і вашими досягненнями!!! Попереду ще сотні призових місць. Я у вас вірю!»

Творчий колектив Мико-лаївського сільського Будинку культури, керівник та учасники ансамблю "Веселка" ви-словлюють величезну подяку спонсорам, які допомогли дітям взяти участь у конкурсі. Це Володимир Чепурний, Микола Волошин, Віталій Шульга, Ольга Кононенко, Андрій Браїлко, сім`я Гронь. Велика подяка добровільним помічникам   Ганні Безносюк, Тетяні Юрченко, Дмитру Лісці, Світлані та Євгену Проценкам, батьківському комітету ансамблю та всім тим, хто на дитячому ярмарку придбав хоч одну маленьку дрібничку на згадку. Ваші добрі серця здійснюють дитячі мрії!

Від щирого серця бажаємо молодому хореографу Анастасії Мітєвій творчого на-тхнення, яскравих ідей, ентузіазму, оптимізму та закоханості в свою роботу, бо це є  візитна картка працівників  Миколаївського БК.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама