головна » останні новини

Місце базування плавзасобів

16.05.2019

3 травня у публікації «До уваги власників  плавзасобів» було подано роз’яснення  Державної прикордонної служби про облік та тримання на пристанях, причалах  і в пунктах базування самохідних та несамохідних суден, їх плавання та пересування  у внутрішніх водах України.

Наші читачі звернулися за роз’ясненням щодо пунктів базування самохідних та несамохідних суден у  прикордонній  смузі  та контрольованому прикордонному   районі. Ось що говорять офіційні документи. 

Пункт  базування  –  місце  (смуга) на у різі води або гідротехнічна  споруда, розташовані у прикордонній  смузі та контрольованому    прикордонному районі,   визначені місцевими державними адміністраціями  або органами місцевого самоврядування за погодженням з органами охорони  державного кордону, у зоні відповідальності яких вони   перебувають, для постійного і тимчасового тримання  поза пристанями, причалами, базами для стоянок  маломірних суден, інших   плавзасобів. Вимоги до облаштування пунктів базування  та типи маломірних суден, інших плавзасобів, яким  дозволяється тримання на  них, визначаються Правилами користування маломірними суднами на водних об’єктах, а вимоги до безпечної експлуатації таких  пунктів – Правилами безпечної експлуатації баз для стоянки маломірних (малих) суден відповідно до законодавства.

Місця базування суден флоту рибної промисловості облаштовуються відповідно  до норм, визначених положенням про місце  базування суден флоту рибної промисловості, затвердженим Мінагрополітики.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама