головна » статті

Міський голова відкрив на Лісках нову амбулаторію

24.07.2014

22 липня на Лісках відбулася приємна подія - відкрита довгоочікувана амбулаторія. Розмістилася вона в двоповерховій будівлі, там, де знаходяться центр громадських ініціатив та комітет мікрорайону. Робота амбулаторії - це одна з актуальних проблем, яку піднімали жителі. За словами депутата від Лісок Інни Грайворонської, це був один з головних пунктів її виборчої програми.

Спільними зусиллями його вдалося реалізувати.

Як зазначив міський голова Олексій Бакай, який брав участь у відкритті амбулаторії, в місті вже стало доброю традицією робити добрі справи спільними зусиллями і без залучення бюджетних коштів. Роботи проводилися під егідою мера, а координатором всього процесу виступав його заступник Анатолій Степаненко. У ремонт і відкриття амбулаторії на Лісках вклали свої особисті кошти підприємці, які жи-вуть у мікрорайоні, і депутат міськради Інна Грайворонська.

Потрібно відзначити, що відремонтоване приміщення знаходилося в жалюгідному стані. У ньому довелося і стіни зміцнювати, і покрівлю ремонтувати, і відливи робити, одним словом, роботи було чимало.

Вже з сьогоднішнього дня в амбулаторії буде працювати медсестра, яка зможе поміряти тиск, зробити необхідні ін’єкції, надати першу медичну допомогу... Медсестра буде та, яка відома жителям і які просили, щоб працювала саме вона.

Лікар буде проводити прийоми на Лісках два рази на тиждень. Але в планах закріпити його за мікрора-йоном на постійній основі.

Нагадаємо, в 2013 році таким же чином без залучення бюджетних коштів були відкриті амбулаторії у військовому містечку і в Колонії. Тепер ось Ліски. За словами міського голови Олексія Бакая, в планах - «АЗМОЛ», а також ремонт в амбулаторії на бульварі Гайдара.

- Робиться це для того, щоб наблизити медичну допомогу до мешканців міста, а значить і поліпшити профілактику захворюваності. Здоров’я - це найдорожче, що у нас є, - підкреслив мер. - І завдання влади всіма силами і засобами сприяти тому, щоб жителі міста були здорові, а при необхідності своєчасно отримували медичну допомогу.

Після відкриття амбулаторії мер провів двогодинну зустріч з комітетом мікрорайону «Ліски». Члени комітету поставили ряд проблемних питань щодо їх мікрора-йону. У свою чергу міський голова зобов’язався їх вирішити і приїхати із звітом вже на день мікрорайону, який відзначається в жовтні.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама