головна » останні новини

Молодіжна рада – в дії

03.10.2013
Відбулося чергове засідання Бердянської районної молодіжної ради, у якому взяли участь її члени, селищний та сільські голови, працівники соціальних служб, спеціалісти по роботі з молоддю місцевих рад, голова районної ради Станіслав Фролов, його заступник Жанна Васильчик, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарєва.

Засідання молодіжної ради відкрив і вів її голова Олександр Ніколаєнко. Про соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича присутнім розповіла заступник голови районної ради Жанна Васильчик. Основні з них – соціальний захист незахищених верств населення, інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, реформування медичних закладів, забезпечення ліками пільгової категорії громадян та інші.

Цікавим і корисним у пізнавальному плані був виступ члена молодіжної ради, начальника відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Криворучко щодо іміджевих характеристик по-літиків як способу маніпулювання думкою виборців.

Про проблеми запобігання поширенню серед молоді району алкоголізму, паління та наркоманії доповів заступник начальника сектора кримінальної міліції у справах дітей Бердянського міськрайвідділу УМВС України у Запорізькій області Євген Білоусов. Він зупинився на заходах, які проводяться службою серед молоді району, особливо учнів загальноосвітніх шкіл, навів конкретні приклади, кількість складених протоколів, притягнутих до відповідальності підприємців за продаж неповнолітнім алкоголю та цигарок. Доповнила його виступ директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді райдержадміністрації Світлана Пейчева.

З виступу начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Лариси Мовчан присутні на засіданні ознайомилися з перспективами молодіжного житлового кредитування для будівництва житла.

З обговорених питань прийняті відповідні рекомендації. На завершення засідання голова районноі ради, член Партії регіонів Станіслав Фролов за дорученням керівника районної організації Партії регіонів Володимира Чепурного вручив партійні квитки членам молодіжної ради Наталії Криворучко (на знімку на 1-й стор.) та Євгену Федину.

Володимир БОДРОВ

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама