головна » статті

На млинці до луначарців

17.03.2016

Незважаючи на похмуру  і дещо вітряну погоду,

до центру села Луначарського на  театралізовану виставу “Весела Масляна” прийшло-приїхало понад сотню  луначарців та гостей.

Віктор СЕМЕНОВСЬКИЙ

 

Свято розпочали  скоморохи (учениця Луначарської ЗОШ Ксенія Георгієва та учениця Бердянської ЗОШ №7 Катерина Корнєва), котрі  привітали людей  із Масляною,  закликали  співати-танцювати, Зиму проводжати та Весну зустрічати. А пісня “Масляна” у виконанні вокального ан-самблю “Чарівниці” Луначарського Будинку культури (керівник Сергій Цвигун) налаштувала  всіх на веселий і ліричний  акорд…

Передати  зміст  вистави – то марна справа. Треба  було бачити, як досить професійно, як на мене, грали свої ролі Зима (вихователь дитсадка Олена Корж), Весна (учениця Луначарської ЗОШ Ірина Губська), Баба Яга   (вихователь дитсадка Тетяна Петрова), Отаманша (помічниця вихователя дитсадка Олена Кіорпе), Розбійник (Роман Гурін) та інші.

Певен, нікого не залишили байдужими  виступи дуету (Сергій Цвигун та Яна Іовова) з відомою піснею “Вийду на вулицю…”,  вокального ансамблю “Чарівниці”, хореографічного колективу “Фієста” (Луначарський БК, керівник Оксана Кутова), вокальних ансамблів “Квіточки” та “Веселка” Луначарської музичної школи (керівник  Уляна Єгорова), солістів студії “Акорд” Луначарського БК  Ірини Губської та  Насті Тинькової. Дружними оплесками учасники дійства зустрічали і кожний танок  чи пісню у виконанні учнів молодших класів місцевої школи (керівник Світлана Чемагіна) та інших.

Ніщо не здатне існувати у цьому світі без добра – підкреслили своєю  театралізованою  виставою місцеві аматори. І це дійсно так!

А після того, як згоріло  опудало, всіх запросили поласуватися млинцями, бо це одна із прадавніх традицій Масляної – поїдання  млинців. Цьогорік   господарі свята постаралися на славу: напекли млинців стільки, що всі наїлися та ще й на столах  залишилось…

У тому, що свято  вдалося на славу, є чимала заслуга Луначарського сільського голови Ксенії Божкової, котра разом із заступником голови Бердянської районної ради Миколою Закоморним  вітала ліначарців і гостей із Масляною.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама