головна » статті

На позачерговій сесії Бердянської районної ради. Головне питання – реформування медичної галузі

27.06.2013

Минулої п’ятниці відбулася 31-а позачергова сесія Бердянської районної ради. Відкрив і вів її голова ради Станіслав Фролов. Після виконання Гімну України депутати сформували робочі органи і затвердили порядок денний роботи сесії.

Спершу керівники району привітали державних службовців з професійним святом, яке відзначається в Україні 23 червня. Головному спеціалісту юрвідділу адміністрації Наталі Меркуловій, начальнику ар-хівного відділу Ірині Бойко (на знімку зліва) та начальнику відділу агропромислового розвитку Ларисі Зубко, які представляли Бердянський район в обласному конкурсі на кращого державного службовця, голова райдержадміністрації Володимир Чепурний вручив Подяки голови і грошову винагороду.
Депутати заслухали інформацію голови районної виборчої комісії Тетяни Левчук щодо підсумків проміжних виборів по одномандатному мажоритарному виборчому округу №1 замість вибулого і визнали повноваження депутата районної ради шостого скликання Петра Петровича Шевлюка, за якого проголосувало понад 600 виборців з 1074, що прийшли на виборчу дільницю. Голова ради Станіслав Фролов вручив Петру Шевлюку (на знімку справа) посвідчення та значок депутата Бердянської районної ради.
Найбільш гостро проходило обговорення питання про затвердження структури та штату комунальної установи “Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської ра-йонної ради. Реорганізація медичної галузі району викликана вимогами наказу Міністерства охорони здоров`я  України №129 “Про затвердження примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги”. Робота над новою структурою і штатним розписом у районі тривала декілька місяців. Враховувалися всі показники: кількість населення, забезпеченість медичними установами, кадрами лікарів і молодшого медичного персоналу. Питання обговорювалося на постійних комісіях і президії районної ради.
І все ж у депутатів та сіль-ських голів було багато питань до головного лікаря ЦРЛ Юрія Селюкова, керівників району щодо скорочення штатних одиниць у їхніх лікарняних амбулаторіях. Алла
Сошко з Луначарського, Любов Кісь з Дмитрівки, Наталя Кушнір з Берестового, Марія Жила із Червоного Поля та інші висловили свою незгоду із запропонованим проектом штатного розпису нової установи. Володимир Чепурний, Станіслав Фролов ще і ще раз доводили присутнім, що фінансування виділяється згідно з формульним підходом тільки під запропоновані структуру та штатний розпис, у якому кількість ставок медпрацівників напряму залежить від кількості жителів кожного населеного пункту.
Зрештою депутати біль-шістю голосів затвердили структуру і штати комунальної установи “Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської районної ради.
У структурі – адміністративно-управлінський підрозділ, господарська служба, лікувально-профілактичні підрозділи: 8 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 2 лікарняні амбулаторії, 11 фельдшерсько-акушерських пунктів та 7 фельдшерських пунктів, центральна клініко-діагностична лабораторія. Штатний розпис розрахований на 210,25 ставки.
Крім цього питання, депутати прийняли відповідні рішення щодо внесення змін до районної програми “Молодь”, передачі в оренду майна комунальної власності, припинення чинності договорів оренди тощо.
На завершення сесії депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо захисту прав громадян на одержані у власність земельні ділянки на території колишнього військового полі-гону у с. Новопетрівка (матеріал про вимоги мешканців району з цього приводу опубліковано у номері 70 нашої газети).
На цьому сесія завершила свою роботу.

Володимир Калюжний

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама