головна » статті

На святі осені

08.10.2015

30 вересня 2015 року  в КУ “Центр соціальної реабілітації  дітей-інвалідів” БМР для дітей-інвалідів та їх  батьків пройшло свято під назвою “Збираємо врожай” з метою закріплення у дітей знань про пори року, овочі та фрукти, які вистигли та їх потрібно збирати,  формування та розширення  кругозору та  духовного світу дітей-інвалідів.

Ірина Кирилліна, вихователь

Був  розроблений сценарій, у якому було пердбачено  вивчення віршів, розучування пісень, виготовлення поробок  із овочів, малювання малюнків на осінню тематику фарбами, олівцями.

До свята залучились студенти БДПУ, які взяли активну участь в організації свята. Вихователями центру спільно зі студентами була підготовлена стінгазета  під назвою “Золота осінь”, а також велика актова зала, яка була прикрашена на осінню тематику та привітно зустріла дітей, їх батьків та гостей.

На свято був запрошений батюшка Дмитро, який благословив дітей. Також до дітей завітали заступник міського голови Н.І.Гончарова з солодкими подарунками, голова Бердянської асоціації інвалідів О.Г. Кисіль, який вручив грамоти особливій дитині Овсієнко Софії за участь  у XIV Азовському міжнародному фестивалі творчості інвалідів “Повір у себе”, батьківському комітету та колективу центру.

Готуючись до свята, діти вивчили вірші про осінь. Вірші розповідали такі діти: Болотін Сергій, Накостенко Олександр, Королькова Уляна, Тиньков Артур, Бондаренко Вероніка.

Дуже  сподобалося  дітям свято осені. До дітей завітали осінні герої: “красавица Осень, Сентябринка, Октябринка, Ноябринка, Рассеянный с улицы Бассейной”.

На святі для батьків та гостей діти співали пісні “Що нам осінь принесла?”, “ Тук, тук, тук”, танцювали танець “Осінні листочки” та грали на музичних інструментах.

Великий інтерес та багато вражень діти отримали від участі у святі.

З великою зацікавленістю діти грали в ігри “ Розсортуй овочі”, “Збери шишки” .

Захід пройшов весело та завзято: звучали пісні та вірші про осінь, проводились ігри, танці. Своє враження про свято діти відобразили в яскравих та барвистих малюнках.

Взагалі  у святі взяли участь 30 вихованців, діти молодшої та старшої групи, а також діти амбулаторної форми перебування.                   

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама