головна » статті

На владних щаблях

13.02.2020

Триває розробка пілотної програми щодо протидії поширенню наркоманії та наркозалежності

Чергове засідання робочої групи з розробки даної програми відбулося 5 лютого під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової.

Після завершення розробки та обговорення дана програма буде винесена на розгляд депутатів та затвердження на сесії міської ради.

Пілотна програма щодо протидії поширенню наркоманії та наркозалежності в м. Бердянську включатиме заходи, направлені на створення ефективної системи скоординованих дій щодо запобігання подальшому поширенню наркоманії та боротьби з незаконним  обігом наркотичних речовин, психотропних засобів, а також створення активної інформаційної кампанії з протидії поширенню наркоманії та задля пропаганди здорового способу життя.

Під час засідання представники поліції, відділів освіти і молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій «Місто-сховище», «Еммануїл» та інші члени робочої групи озвучили заходи, які пропонується включити до програми щодо протидії поширенню наркоманії та наркозалежності.

Серед них – проведення комплексних профілактичних операцій поліцією, моніторинг та блокування інтернет-ресурсів з розповсюдження наркотичних засобів, придбання обладнання для відділу поліції для проведення у Бердянську виявлених «важких» наркотичних засобів (зараз виявлені речовини відвозять на експертизу до Запоріжжя), проведення профілактичних заходів у закладах освіти, перевірок у розважальних закладах тощо.

Громадські організації, які фінансуватимуться з бюджету

3 лютого відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету.

У 2020 році передбачено 200 тис. 100 грн. За результатами конкурсного відбору до захисту були допущені програми п’яти громадських організацій:

громадська організація «Бердянська міська організація ветеранів України»;

громадська організація «Бердянська регіональна асоціація осіб з інвалідністю»;

громадська організація інвалідів Другої світової війни, Збройних Сил, учасників бойових дій і ветеранів;  

громадська організація «Товариство ветеранів антитерористичної операції Бердянськ»;

Бердянська територіальна організація Спілки ветеранів Афганістану «Шураві».

Голови та представники цих організацій презентували членам комісії, серед яких і депутати міської ради Володимир Безверхий та Ірина Попова, свої програми та детально розповіли про заходи, які вони планують провести протягом 2020 року. Заслухавши усіх, члени конкурсної комісії виставили свої оцінки.

Після підбиття підсумків організатором конкурсу – управлінням праці та соціального захисту населення буде затверджено перелік громадських організацій, визначених переможцями конкурсу, з якими будуть укладені договори про виконання програм. Фінансування проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, які визнані переможцями конкурсу, буде здійснено після затвердження на черговій сесії Бердянської міської ради.

Одноразова натуральна  допомога «Пакунок малюка»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 №512 з вересня 2018 року у нашому місті успішно діє проект із надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради та комунальним некомерційним підприємством  Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» видано:

- з вересня по грудень 2018 року – 327 «пакунків малюка»;

- у 2019 році – 968 пакунків;

- за січень 2020 року – 80 пакунків.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама