головна » статті

Надзвичайні випадки. 4 пожежі за добу

30.04.2014

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Запорізькій області, за добу, 27 квітня,  в місті Бердянськ виникло чотири пожежі, до ліквідації яких залучались 6 одиниць техніки та 27 рятувальників.

Так, 27 квітня, о 07.13, в одній із квартир п’ятиповерхового будинку у військовому містечку загорілися кухонні меблі. Загальна площа пожежі склала 2 кв.м. На щастя, ніхто не постраждав. Вірогідно, загоряння спричинило коротке замикання тостера.

 Інший випадок стався о 20.56 на дачній ділянці СОТ “Сонячний Бердянськ” по провулку Світлий. Горіли дерев’яна веранда та дах будинку на площі 12 кв.м. Вірогідно, господарі на відкритій території спалювали сміття та через сильні пориви вітру вогонь перекинувся на будинок. На щастя, постраждалих немає.

 Майже через три години на території приватного домоволодіння по вул. Правди виникла пожежа. Горіли двоповерховий будинок та веранда суміжно розташованої старої саманної споруди на площі 50 кв.м. Ймовірно, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при екс-плуатації електроприладів.

 Ще одна пожежа виникла о 01.32 по вул. Корабельній на території непрацюючого кафе “Хуторок”. Горіли дерев’яний павільйон та пластикове оздоблення суміжно розташованого металевого павільйону на загальній площі 25 кв.м. Кафе не під’єднане до електромережі. Причина займання встановлюється.

 В усіх випадках рятувальники вчасно приборкали полум’я та запобігли його розповсюдженню на більш значну площу. За фактом усіх подій відповідні органи ведуть слідство.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама