головна » статті

Найактивніші в телемарафоні «Пам'ять»

11.07.2019

У Запорізькій облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося засідання оргкомітету телемарафону «Пам'ять», на якому підбили підсумки та обговорили розподіл благодійних коштів, що надійшли на рахунок телемарафону.

З нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  7 травня у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Г. Магара було проведено 20-й обласний телевізійний марафон «Пам’ять».

Ветеранські організації міст і районів першочергову увагу приділяють залученню до участі в телемарафоні промислових підприємств, господарських структур усіх форм власності відповідних територіальних громад, організацій та установ, комерційних структур, закладів медицини і освіти, підприємств побуту, торгівлі, аптек, агрофірм, підприємців тощо.

Як повідомила заступник голови Запорізької обласної організації ветеранів Валентина Матвєєва, в 2019 році в акції взяли участь 616 юридичних і фізичних осіб. На рахунок телемарафону надійшло 904,9 тис. грн.

Найактивніше участь у телемарафоні серед територій взяли: м. Бердянськ – 153 учасники, Гуляйпільський район – 58 учасників, Василівський район – 48 учасників.

За сумами надходжень:  Бердянськ – 97483 грн, Мелітополь – 61780 грн, Чернігівський район – 54950 грн.

Ці кошти спрямовуються на адресну допомогу колишнім бійцям, у першу чергу інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили в складну життєву ситуацію. Частина коштів виділяється на укріплення матеріально-технічної бази госпітальних установ для ветеранів, придбання сучасного діагностичного, лікувального та реабілітаційного обладнання, створення комфортних умов для перебування ветеранів.

Уперше благодійний телевізійний марафон «Пам'ять» було проведено в 2000 році за ініціативою Запорізької обласної ради ветеранів, яка була підтримана обласною державною адміністрацією та обласною радою. Минуло майже 20 років, але й сьогодні ця соціальна акція не має аналогів в Україні.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама