головна » статті

Найкращі підприємства для працевлаштування

06.06.2019

За умовами конкурсу підприємства змагаються у п`яти номінаціях, у залежності від кількості працівників. Основна мета  конкурсу – підвищити умови праці на підприємствах міста,  стимулювати роботодавців до систематичного поліпшення побутових умов і виконання соціальних гарантій, які передбачає колективний договір.

У  категорії «Краще підприємство для працевлаштування (з чисельністю до 50 чоловік)» відзначено колектив КП ДОЦ «Червона гвоздика». Від 101 до 200 осіб  І місце посіло ПАТ “БЕРТІ”, ІІ – “Бердянський хлібокомбінат”.

У категорії «Краще підприємство для працевлаштування з чисельністю від 201 до 500 осіб» дипломи переможця отримали ТОВ „Азовська кабельна компанія” і КУ “Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Кращим підприємством для працевлаштування з чисельністю понад 1000 осіб визначено КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання”.

Всім переможцям минулої п’ятниці секретар міської ради Олексій Холод та заступник міського голови Юлія Дойнова вручили  дипломи переможців.

Александр Стариков

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама