головна » останні новини

Налоговая информирует

04.10.2013

Міндоходів розроблено електронні формати документів звітності з єдиного внеску

Для підготовки платників податків до подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міндоходів розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з ЄСВ.

Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 року.

Також розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник).

Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на веб-порталі Міністерства http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html.

Нагадуємо, що при поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пункті реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, буд. 20, каб. 219.  Тел. 3-86-63.

 

 

Увага! Нові рахунки для сплати єдиного соцвнеску!

Бердянська ОДПІ повідомляє, з 01 жовтня діють нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску. З переліком нових рахунків можна ознайомитися на інформаційних  стендах податкової інспекції (1 поверх – Центр обслуговування платників податків, 3 поверх – біля приймальні) та на сайті Бердянської міської ради www.rada.berdyansk.net/ Бізнес/ Бердянська податкова інспекція/ Розрахункові рахунки.

 

 

Бердянські декларанти поповнили місцевий бюджет більше ніж на 90 тисяч гривень

В рамках деклараційної кампанії 2013 року станом на 01.09.2013 до Бердянської ОДПІ подано 2184 декларації про отримані доходи, що на 131 декларацію більше ніж за аналогічний період минулого року. В тому числі подано 1967 декларацій про отримані доходи від громадян, які зобов’язані подати такі декларації, що на 135 декларацій більше ніж за аналогічний період.

Сума задекларованого доходу громадянами становить 91711,0 тис. грн., що на 23502,9 тис. грн. більше ніж в аналогічному періоді минулого року, темп росту складає 134,5 %.

Сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 6345,2 тис. грн., що на 3679,9 тис. грн. більше ніж минулого року, темп росту - 238,1%. Задекларовані до сплати суми податку на доходи фізичних осіб надійшли до бюджету у встановлений законодавством термін.

 

Бердянськими оперативниками викрито кримінальний злочин

Співробітниками оперативного управління Бердянської ОДПІ при перевірці ТОВ «П» виявлено, що посадові особи в ході здійснення фінансово-господарські діяльності у період 2008-2010 незаконно заволоділи грошовими коштами підприємства у сумі понад 1 мільйон гривень. Ці кошти вони повинні були виплатити фізичним особам (товаровиробникам) у вигляді дотацій за раніше придбану продукцію та в подальшому легалізували зазначені грошові кошти, шляхом їх використання в господарській діяльності підприємства.

За матеріалами справи внесені кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочаті кримінальні провадження.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама