головна » статті

Народне будівництво. Спішіть творити добро

06.01.2016

Газета “Південна зоря” неодноразово писала про те, як проходили ремонти в Андріївській центральній районній лікарні. Читачі пам’ятають про ремонт неврологічного і хірургічного відділень у центрі медико-санітарної допомоги. Напередодні новорічних свят до відділення реанімації Андріївської ЦРЛ (головний лікар Тетяна Михайлова) прибули голова Бердянської районної ради Жанна Олександрівна Васильчик, Геннадій Вікторович Бєлогуров, що проходить стажування на посаду першого заступника голови районної держадміністрації, директор ДП „Запоріжжя-Агро” Валерій Семенович Латошин, депутат районної ради Ольга Якимівна Чурилова, голова комісії з соціальних питань районної ради, депутат Світлана Вікторівна Чуб.

 

Юлія Тисленко

 

У реанімаційному відділенні Андріївської ЦРЛ шляхом народного будівництва розпочаті ремонтні роботи. На сьогодні за вимогою усіх сан-гігієнічних норм пов-ністю готова одна кімната. Всі ремонтні роботи проводилися і надалі будуть виконуватися силами самого персоналу лікарні. В ремонті першої кімнати брали участь меценати: „Запоріжжя-Агро” та Світлана Чуб. Ці небайдужі люди, розуміючи, що село треба підтримувати, розвивати, за умов браку коштів у бюджеті району допомагають цьому своїми силами.

Депутати оглянули процес виконання робіт по заміні вікон, які для п’яти кімнат подарували ДП „Запоріжжя-Агро” ТОВ „Деметра Інвестментс”(В.І.Караберов). Світлана Чуб — до речі, жителька Андріївки —  не з чужих слів знає про проблеми на селі та зокрема в лікарні,  забезпечила відділення по-стільною білизною.

— Наші жителі, — зауважила Світлана Чуб, — мають потребу в роботі Андріївської ЦРЛ, що б там не говорили про її недоцільність. У першу чергу це пенсіонери, та й молодь, що залишилася на селі. Це середньозабезпечені, малозабезпечені сім’ї Андріївки, Успенівки, Берестового та інших сіл району. Не кожен може поїхали на лікування до Бердянська — це завжди питання фінансів, а в Андріївській ЦРЛ лікарі усім нададуть кваліфіковану допомогу.

Депутати ра-йонної ради, газета „Південна зоря” будуть і надалі спостерігати за будівництвом і розповідати читачам про посильний внесок інших небайдужих людей.

Візит до лікарні відбувся під час Різдвяного посту, тож, вітаючи медперсонал реанімаційного відділення з початком робіт та з новорічними святами та зробивши символічний подарунок — ікону, Жанна Васильчик зауважила:

— Сила Різдвяного посту в тому, що люди повинні допомагати тим, хто цього потребує. Не у кожного є можливість лікуватися в Києві та Запоріжжі і навіть у Бердянську. Дарувати частину свого тепла людям — це найкраще, що тримає людину на цьому світі. Спішіть творити добро!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама