головна » статті

Народне будівництво. Не залишаючись осторонь

31.03.2016

Газета «Південна зоря» неодноразово писала про те, як проходили ремонти в Андріївській центральній районній лікарні (головний лікар Тетяна Михайлова). Читачі пам’ятають про ремонт неврологічного і хірургічного відділень, наприкінці минулого року народне будівництво розпочато у відділенні реанімації Андріївської ЦРЛ.

Юлія Тисленко

 

Є люди, що не можуть дозволити собі пройти повз чужу біду, мовчки закривати очі на оточуючі проблеми. Поклик душі таких особистостей – допомагати ближньому.

Так, Тетяна Володимирівна Солонина – депутат Бердянської районної ради, директор ПСП АФ «Перемога», успішна жінка – одна з таких небайдужих людей. Завжди відгукнеться на прохання про допомогу, завжди виручить з біди. Ця доброзичлива жінка, розуміючи, що село треба підтримувати, розвивати, за умов браку коштів у бюджеті допомагає цьому своїми силами. Cім тисяч гривень на потреби народного будівництва в Андріївській центральній лікарні — посильний внесок жінки-мецената.

— Люди повинні допомагати тим, хто цього потребує – хтось більше, хтось менше, – зауважує Тетяна Володимирівна Солонина, – не залишатися осторонь і не бути байдужим. Завжди треба пам’ятати, що життя іноді буває дуже мінливим і завтра допомога може знадобитися тобі.

Всі ремонтні роботи в центральній лікарні виконуються силами медперсоналу. Медичні сестрички, лікарі, санітарки своїми руками стелять лінолеум, фарбують стіни, клеять стельову плитку... Словом, на якийсь час стають будівельниками-ремонт-никами. «Можна, звичайно, скласти руки і чекати, поки хтось прийде і зробить, – кажуть  вони, – та можна ж і не дочекатися... Лікарня – наш дім, тож і доводимо його до ладу самотужки».

Наразі в Андріївській ЦРЛ існує ще чимало проблем:  треба замінити вхідні двері до відділення реанімаціїї, купити та встановити нові — сучасні та зручні крани на мийки у палатах, штативи для систем (крапельниць), колеса на ліжка, закупити матраци тощо. Медперсонал сподівається на допомогу небайдужих людей, які допомогли б коштами для придбання всього необхідного. 

Андріївська центральна районна лікарня обслуговує пенсіонерів, молодь, що залишилася на селі – середньо- та малозабезпечені сім’ї Андріївки, Успенівки, Берестового та інших сіл району. На жаль, дедалі таких стає все більше. Не кожен може поїхали на лікування навіть до Бердянська, не те, що до Запоріжжя чи Києва, — це завжди питання фінансів, а в Андріївській ЦРЛ лікарі всім нададуть кваліфіковану та своєчасну допомогу.

Депутати районної ради, газета «Південна зоря» будуть і надалі спостерігати за народним будівництвом і розповідати читачам про посильний внесок інших небайдужих людей.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама