головна » статті

наша школа. Збережемо! Піднімемо! Відродимо!

21.12.2015

Для поглиблення почуття патріотизму, знань учнів про духовні надбання українського народу, розвитку інтересу до вивчення національних обрядів, звичаїв, традицій українського народу та прагнення відновити їх у Бердянській ЗОШ № 2 було проведено І етап ІІІ загальношкільного творчого фестивалю “Українобачення. Чи знаємо ми свої традиції?”.

Тетяна Іванюта, заступник директора з НВР

 

Ведучими фестивалю були учні 3-А класу (класний керівник І.М. Почтар). Маленькі українці відобразили українські вечорниці, на яких учні перших класів показали традиції збирання врожаю, другі класи потішили обрядом сватання та шанобливим ставленням до рушника, 3-Б клас (класний керівник І.В. Яковенко) зробив найбільшу пошукову роботу та показав традиції новосілля, постригу волосся, посадку дитини на коня та весілля свічок.

Важко прийшлося шановному журі у складі директора школи Р.В.Мелай, депутата міської ради В.В.Байдали, голови мікрорайону “Центр” В.О.Губенко,  представникам музею ім. П.П. Шмідта Г.В. Чабан та І.В.Вайшлі визначати переможців. Усі дитячі виступи були пронизані чистою любов’ю до України, бажанням знати та берегти традиції нашого народу.

За підсумками фестивалю переможцями стали всі. А інак-ше й бути не могло, бо той, хто щиро любить свою Батьківщину, ніколи не буде переможений!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама