головна » статті

Наше місто. Мешканці мікрорайону “Колонія” залучатимуться до пакетного вивозу сміття

26.07.2013

З метою підтримки чистого довкілля в нашому місті з 1 серпня впроваджується система вивозу пакетного сміття в мікрорайоні “Колонія”. Про це повідомив директор комунального підприємства “Бердянськеко-транс” Олег Оргієць

— Ми вже маємо позитивний досвід впровадження системи вивозу сміття в спеціалізованих пакетах в трьох мікрора-йонах нашого міста, – розповів Олег Оргієць. – З 1 червня мешканці приватного сектора мікрорайону “Слобідка” відчули переваги такого виду збору сміття, а з 1 липня аналогічна система була впроваджена ще в двох мікрорайонах міста – “Ліски” та “Пєски”.

Мешканці приватного сектора мікрорайону “Колонія”, яким КП “Бердянськекотранс” вивозило сміття після дзвінків двічі на тиждень, з 1 серпня збиратимуть сміття у спеціалізовані пакети двох різних видів та вартості, а незабаром з’явиться можливість придбати ще й третій вид пакетів для сміття невеликого об’єму. Щодо періо-дичності вивозу сміття, то графік залишається без змін: двічі на тиждень.

— Мешканці 19 вулиць мікрорайону “Колонія” вже з
1 серпня зможуть користуватися пакетами для вивозу сміття двох видів. Це пакети 60 л та 120 л, – розповіла начальник абонентської служби КП “Бердянськекотранс” Людмила Капустіна. – В теперішній час розробляється замовлення на придбання пакетів 35 л. Але це впровадження для зручності мешканців міста буде втілене лише після завершення літнього сезону, з 1 вересня, коли в Бердянську буде набагато менше відпочиваючих.

Вартість пакетів для сміття 60 л для мешканців мікрорайона “Колонія” така ж сама, як і для власників приватних будинків в мікрорайонах “Ліски”, “Пєски”, “Слобідка”, а саме 3 гривні 45 копійок. Вартість пакетів 120 л – 6 гривень 94 ко-пійки.

У вартість пакета включені вартість тарифу вивозу сміття 2 гривні 82 копійки та вартість пакета – 63 копійки. Ті ж грошові показники стосуються і вартості пакета 120 л, а саме: 5 гривень 64 копійки — тариф з вивозу сміття та 1 гривня 30 копійок — вартість пакета.

— Мешканці міста вже дякують нам за впровадження такої пакетної системи вивозу сміття, ос-кільки вони реально почали заощаджувати гроші, – розповіла Людмила Капустіна.

Власники приватних будинків мікрорайону “Колонія”, які розташовані по вулицях Бєлінського, Виноградній, Гагаріна, Герцена, Камишовій, Костичева, Курортній, Мічуріна, Новоросійській, Радищева, Слобідській, Чернишевського, Коцюбинського, Франка (по № 95 включно), Крилова, Короленка, можуть вже придбати пакети для сміття у контролерів КП “Бердянськеко-транс” та безпосередньо в офісі КП “Бердянськекотранс” за адресою: вул. Свободи, 46.

— Розрахуватися за цю послугу мешканці мікрорайонів можуть як у готівковій формі, так і у безготівковій, шляхом перерахування коштів на рахунок підприємства КП “Бердянськекотранс”, – завершила Людмила Капустіна.

Pilar 19 июн 2014 в 15:12 # Ответить
Now I feel stdpui. T
Now I feel stdpui. That's cleared it up for me

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама